Rajd Mazowiecki | Zgłoszenia do 3 maja

Rajd Mazowiecki coraz bliżej, a jego organizatorzy są na ostatniej prostej i kończą przygotowania 3. rundy Rajdowego Pucharu Polski. Jubileuszowa edycja Mazowieckiego rozegrana zostanie już w sobotę 12 maja 2012 roku

Udział w jedynej rundzie rozgrywanej w centralnej Polsce zapowiedziało już wielu zawodników walczących w Rajdowym Pucharze Polski. Do biura rajdu przychodzą także zgłoszenia od załóg startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Już na początku tygodnia, wśród Gości, zgłosiło się już między innymi 5 kierowców dysponujących mocnymi samochodami z napędem na cztery koła. Organizator gorąco zaprasza wszystkich zawodników do udziału w Rajdzie Mazowieckim i przypomina, że termin zgłoszeń przedłużono do 3 maja do północy.

Na stronie rajdu pojawiły się mapy odcinków specjalnych. Organizatorzy specjalnie dla kibiców przygotowali zestawienie najciekawszych miejsc widokowych wraz z ich opisem oraz zdjęciami.

Dzięki temu fani sportów motorowych z łatwością dostaną się w wybrany punkt i będą mogli obserwować zmagania zawodników w najatrakcyjniejszych miejscach odcinka specjalnego. A jest z czego wybierać!

Podczas tegorocznej edycji Rajdu Mazowieckiego załogi pokonają cztery różne odcinki specjalne. Pierwszym w pętli będzie położony bardzo blisko parku serwisowego OS Nowodwór. Następnie zawodnicy pokonają próbę Celejów w okolicach Kazimierza Dolnego.

Ostatnim i najdłuższym w pętli jest prawie 13-kilometrowy odcinek Kaleń. Po dwukrotnym pokonaniu tych tras zawodnicy zakończą rywalizację na oesie wytyczonym nieopodal Kozienic. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się w Zespole Pałacowym UM w Kozienicach od godz. 17:30.

Iwona Petryla

ZOBACZ TAKŻE:

Rajd Świdnicki Krause | Zdecydowany triumf Kajetana

Rajd Świdnicki Krause | Grzyb wygrał pierwszy etap

Rajd Świdnicki Krause | Na dobry początek Kajto

Więcej o:
Copyright © Agora SA