Alfa Romeo Giulia powołana na służbę

Koncern FCA przygotował dla włoskiej policji kilka nowych radiowozów. Największą gwiazdą w niebieskim mundurze była oczywiście piękna Giulia Veloce

Na służbę włoskiej policji trafiła właśnie Alfa Romeo Giulia Veloce. W tej wersji pod maską pracuje czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 2.0 l. Dzięki turbodoładowaniu wyciśnięto z niego aż 280 KM. Moc przekazywana jest na wszystkie cztery koła. Pierwsza sekta? 4,9 sekundy. Na razie policjanci otrzymają tylko dwie sztuki, ale uroczyste przekazanie samochodów to zapowiedź dalszej współpracy FCA i włoskich służb mundurowych.

Oprócz pięknej Giulii policjanci dostali także kompaktową Giuliettę z 1,6-litrowym silnikiem diesla o mocy 120 KM. Taką samą mocą, tylko, że z dwulitrowego silnika, dysponuje kolejny nowy radiowóz - Jeep Renegade.

Jakiś czas temu FCA przekazało karabinierom Alfy Romeo Giulia w topowej, 510-konnej odmianie Quadrifoglio Verde

Radiowóz Alfa Romeo Giulia QV
Radiowóz Alfa Romeo Giulia QV fot. Alfa Romeo
Więcej o:

Komentarze (5)

Alfa Romeo Giulia powołana na służbę

Gosc: Y
8 lat temu
Lubie marnować życie na czytanie takich komentarzy. Głupia prowokacja i odpowiedź czyste kłamstwo. Internet to już tylko poletko walki troli czy zostali jeszcze normalni ludzie?
hiszpan25
9 lat temu
od pewnego czasu choruje na Alfa Romeo... ale reputacja tej marki jakos mnie powstrzymuje przed zmiana z Lexusa IS250.
niby juz od modelu 159 jest duzo lepiej z jakoscia ale co to dokladnie oznacza? ze zamiast raz w miesiacu auto bedzie musialo stac w warsztacie raz na kwartal? czy tak jak w przypadku Lexusa raz na rok na wymiane filtrow i oleju? :)
Gosc: PRND321
9 lat temu
Giulia Bellisima!
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).