Audi R8 | Powód mógł być tylko jeden

Kiedy jesteś właścicielem sportowego samochodu, takiego jak np. Audi R8, szansa na to, że zainteresują się tobą atrakcyjna z wyglądu dziewczyna znacznie wzrasta. Problem pojawia się wtedy, gdy jesteś żonaty...

Audi R8 V10 Plus | Ostatni pokaz

Poderwanie dziewczyny na dobrze wyglądające auto to sposób stary jak motoryzacja. Z tego łatwego mechanizmu korzystał zapewne właściciel tego kiedyś pięknego Audi R8. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że właściciel miał już żonę, która w pewnym momencie odkryła ciemną stron życia męża i postanowiła mu się za to zrewanżować.

Karę stanowiła widoczna na zdjęciach dewastacja sportowego Audi. Jak każdy zdezelowany samochód Audi R8 zostało pozbawione szyb, znaczków i reflektorów. Na lakierze pojawiły się wydrapane napisy "F**k you fag! Kiss my ass!", których nie musimy nawet tłumaczyć. Złość żony musiała być dość duża bo postanowiła dostać się również do środka. Siejąc spustoszenie ostrym narzędziem pocięła skórzaną tapicerkę, wyrwała radio, zrobiła dziury w desce rozdzielczej, a na koniec pozbawiła Audi zegarów. Torturom nie oparł się także schowek i tunel centralny. Wszystko wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz ile kosztuje używane Audi R8

Patrząc na zniszczone Audi zastanawiamy się, czy ubezpieczyciel przewidział opcję dewastacji przez członka rodziny. Tak czy inaczej zdjęcia tego auta powinny być przestrogą dla wszystkich oszukujących żony, chyba, że budżet i emocje nie grają roli.

ZOBACZ TAKŻE :

Audi R8 po faceliftingu

źródło: Okazje.info

Więcej o: