Nowy Mercedes Klasy S - wyciek inny niż wszystkie

Z reguły jest tak, że tuż przed oficjalną premierą, w tajemniczych okolicznościach do sieci wyciekają zdjęcia nowego modelu. W przypadku nowej S-klasy jest jednak inaczej

Historia Mercedesa Klasy S

Tak naprawdę, Mercedes pokazał już światu nowe wcielenie swojej limuzyny (więcej w: Mercedes Klasy S - pierwsze zdjęcie ). Kilka dni temu w sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie W222. Mogliśmy na nim podziwiać auto ubrane w sportowe wdzianko od AMG. Widoczny był jednak głównie przód Mercedesa. Jak auto wygląda z tyłu, pozostawało tajemnicą. Niemiecki producent najprawdopodobniej zamierzał stopniowo rozpalać naszą ciekawość, regularnie wypuszczając kolejne obrazki.

Dziś okazało się, że plan ten nie wypali. Jednak nie - jak to zwykle bywa - za sprawą szpiegowskich zdjęć, ale zdjęć gotowego modelu W222 w skali 1:18. Pojawiły się one na francuskim forum miłośników samochodowych modeli w skali właśnie (forum.miniature-auto.fr) i rzekomo przedstawiają gotowy produkt firmy Norev.

Od 89 900 do ponad 900 tys. zł - polskie ceny wszystkich modeli Mercedesa

Cóż, trudno mówić o wielkim zaskoczeniu. Wszak szpiegowskie zdjęcia flagowej limuzyny Mercedesa krążą po sieci już od jakiegoś czasu. Jest to jednak pierwsza okazja, by obejrzeć auto w najmniejszym detalu. Dosłownie i w przenośni. Poza tym, w przeciwieństwie do oficjalnego zdjęcia udostępnionego przez Mercedesa, tym razem możemy przyjrzeć się S-klasie w swojej "naturalnej", łagodniejszej odmianie.

Nowe wcielenie niemieckiej limuzyny oficjalnie zadebiutuje 15 maja. Wtedy będziemy mieli okazje pokazać je Wam w całej okazałości. Póki co, zapraszamy do galerii małego modelu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.