Goodwood Festival of Speed 2015 | Porsche 911 Targa Singer

Klasyczne Porsche z nowoczesnym sznytem. To domena firmy Singer, która znana jest już na całym świecie ze swoich wyjątkowych produktów. Na Festiwalu Prędkości w Goodwood można było zobaczyć nowość z warsztatów w Kalifornii

Ford Mustang Revology | Nowy rywal Singera

Zupełną nowość w tym wypadku stanowi pierwszy projekt Singera oparty na 911 w nadwoziu Targa. Okazja ku temu by podjąć się prac nad jednym z najbardziej rozpoznawalnych nadwozi na świecie jest dobra, bo w tym roku Targa obchodzi swoje 50-lecie. Naszym zdaniem Singer stanął na wysokości zadania i stworzył przepięknego "współczesnego" klasyka. Szary lakier, czyste klosze lamp i aluminiowy pałąk w połączeniu z kontrastującym pomarańczowym wnętrzem i współczesnych felgach Fuchsa to naszym zdaniem bardzo wysmakowane połączenie.

Nadwozie z pałąkiem to jednak nie jedyna nowość. Pod tylną klapą swoje miejsce znalazł także nowy 4-litrowy silnik typu boxer o mocy około 390 KM i 427 Nm momentu obrotowego. W połączeniu z odelżonym karbonowymi elementami nadwoziem wrażenia z jazdy muszą być jedyne w swoim rodzaju. Na żywo auto prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche 911 od Singera | Galeria

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.