Suzuki R3 Concept

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Chińczycy kopiują pomysły innych. Oto prototyp japońskiej Merivy, czyli Suzuki R3 Concept przygotowany na rynki azjatyckie

R3 Concept przygotowany przez Suzuki na salon samochodowy w Delhi mógłby przejść niezauważony, gdyż prawdopodobieństwo jego sprzedaży w Europie jest bliskie zeru. Ale trudno przejść obojętnie obok prototypu, który został tak mocno zainspirowany nowym Oplem Meriva (więcej na temat Merivy znajdziesz tutaj ).

Linia boczna okien z załamaniem w tylnych drzwiach to element rzadko spotykany i dlatego charakterystyczny dla najnowszej Merivy. Jednak to nie wszystko. Japoński minivan pozazdrościł także sposobu otwierania drzwi zastosowanego w Oplu . Ewidentną przewaga Suzuki jest brak środkowego słupka i wielkość pozwalająca pomieścić trzy rzędy siedzeń, przez co bliżej mu do Zafiry , niż Merivy.

Japończyków może usprawiedliwić jedynie fakt, że R3 Concept został opracowany w ośrodku rozwojowym Suzuki w Indiach, ale czy to naprawdę wszystko wyjaśnia?

Marcin Lewandowski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

Test Motocykli dla dzieci

Znasz historię Suzuki? Nie? NO TO ZAPRASZAMY

Samochody: Suzuki Swift - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA