Frankfurt 2009 | Mazda CX-7 po faceliftingu, czyli znajdź dwie różnice...

Podczas salonu samochodowego w Toronto, Mazda zaprezentowała odświeżoną wersję modelu CX-7. Powiedzenie, że zmiany zewnętrze są subtelne może być i tak uznane za przesadę.

Facelifting ograniczył się właściwie do przeprojektowania obu zderzaków. O ile w przypadku przedniego elementu różnice są zauważalne na pierwszy rzut oka, to tylny zderzak wymaga już nieco więcej skupienia . Zmiany niewielkie, ale przyznajemy, że dzięki nim odświeżona CX-7 zyskała nieco bardziej dynamiczny wygląd. Główne zmiany wewnątrz auta, to przede wszystkim nowe, lepszej jakości materiały, nowe wloty powietrza i kierownica oraz większy wielofunkcyjny wyświetlacz nad konsolą centralną.

Najbardziej znaczącą zmianą jest powiększenie gamy dostępnych silników . Dotąd CX-7 oferowana była wyłącznie z turbodoładowaną 260-konną jednostką z wtryskiem bezpośrednim, znaną również z modeli 3 oraz 6 w wersji MPS. Teraz otrzyma dodatkowo 2,5-litrowy, 4-cylindrowy silnik wolnossący, oferujący moc 161KM oraz 218Nm momentu obrotowego. Współpracować on będzie z pięciostopniową, automatyczną skrzynią biegów i w przeciwieństwie do wersji turbodoładowanej, napęd przenoszony będzie wyłącznie na przednią oś.

Jak zapewnia producent, wprowadzono również pewne zmiany w zawieszeniu , które w połączeniu z lepszym wyciszeniem auta sprawiają, że jazda CX-7 stała się jeszcze przyjemniejsza niż do tej pory.

Odświeżona Mazda CX-7 ma trafić do sprzedaży w połowie bieżącego roku.

bs, Źródło: carscoop

Samochody: Mazda CX-7 - ogłoszenia

Więcej o:

Komentarze (0)

Frankfurt 2009 | Mazda CX-7 po faceliftingu, czyli znajdź dwie różnice...

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy - napisz pierwszy z nich!

Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).