Kto parkuje lepiej - kobiety czy mężczyźni? WIDEO moto sonda

Panuje pewien mit, że kobiety nie do końca radzą sobie z parkowaniem. Postanowiłam skonfrontować go z rzeczywistością i zapytałam polskich kierowców o zdanie. Ich odpowiedzi bywały zaskakujące.

Czy to prawda, że kobiety nie potrafią parkować? Generalizowanie ze względu na płeć nie ma najmniejszego sensu, ale mimo to w niektórych krajach powstają większe miejsca parkingowe dla pań. Pytanie tylko czy to ma sens.

Postanowiłam zapytać polskich kierowców co sądzą na temat stereotypu "baby za kierownicą". Okazuje się, że panie nie tylko parkują całkiem nieźle, ale na dodatek wielu panów przyznaje, że im wychodzi to dość przeciętnie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (5)
Kto parkuje lepiej - kobiety, czy mężczyźni? WIDEO moto sonda
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: tarpan

    Oceniono 4 razy 4

    Poprostu trzeba pare godzin treningu na pustym parkingu .Najlepiej zaczac od prawidlowo wykonanego jezdzenia OSEMEK (8) na wstecznym biegu.Ustawic dwa slupki ktore beda dobrze widoczne I objezdzac je na zasadzie numeru osiem .Po paru godzinach takiego treningu nabiera sie dobrej wprawy do trzymania kierownicy I prowadzenia samochodu po lukach..Nastempny krok po takiej praktyce to proba parkowania samochodu miedzy linami...

  • Bartosz Bańkowski

    Oceniono 4 razy 0

    W ogóle sobie nie radzą a w przypadku mężczyzn lepiej nie jest. Wystarczy popatrzeć na parkingi jak na miejscu 3 stoją zwykle 2 auta. Albo jak się ludzie męczą ze zwykłą zatoczka. Bo to przecież takie niepotrzebne na kursach i egzaminach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX