Wyprzedaż rocznika 2019 w SEAT-cie. Sprawdzamy co oferuje ten hiszpański producent

Oferta SEAT-a nigdy nie była tak bogata jak teraz. Co więcej, dzięki wyprzedaży rocznika ceny modeli tej marki stały się niezwykle kuszące. Sprawdzamy co można znaleźć w salonach tej marki.
Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe) Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe) Kupując SEAT-a Arona mamy do wyboru aż 10 kolorów nadwozia i 3 kolory dachu. (mat. prasowe)

Stylowo na co dzień

SEAT Arona to miejski crossover, który w stosunkowo kompaktowym nadwoziu łączy wiele zalet. Jest zdecydowanie bardziej przestronny od Ibizy, a dzięki zwiększonemu prześwitowi nie ma problemów z bocznymi drogami czy miejskimi krawężnikami. Co więcej, SEAT Arona oferuje bardzo bogate wyposażenie. W tym modelu znajdziemy między innymi ledowe światła przednie, zaawansowany system multimedialny czy komplet systemów bezpieczeństwa, zawierających nawet aktywny tempomat. Dzięki wyprzedaży SEAT Arona jest także dużo tańszy - korzyści wynoszą tutaj do 5 000 zł.

SEAT Ateca SEAT Ateca SEAT

SUV na każdą okazję

SEAT Ateca to złoty środek w gamie SUV-ów tego producenta. Samochód ten łączy przestronność z wysoką użytecznością. Szeroka gama jednostek napędowych w połączeniu z dostępnym tutaj napędem na cztery koła pozwala na skonfigurowanie auta zgodnie z własnymi potrzebami. Szereg pakietów wizualnych pozwala z kolei na dopasowanie samochodu do własnych upodobań - można z łatwością nadać mu eleganckiego lub sportowego charakteru. Przestronne wnętrze zadowoli z kolei mniejszą rodzinę - ten model dobrze sprawdzi się w takiej roli. Co więcej, oferta dla SEAT-a Ateca jest bardzo kusząca - rabaty i korzyści sięgają tutaj aż 8 000 zł.

SEATTarraco SEATTarraco SEAT

Rodzina na swoim

Największy model SEAT-a, czyli Tarraco, to prawdziwy przyjaciel dużej rodziny. Nawet siedem miejsc, ogromny bagażnik i bardzo dużo przestrzeni w drugim rzędzie pozwala na komfortowe podróżowanie na długich dystansach. Co więcej, jest to pierwszy model z nowej linii stylistycznej tej hiszpańskiej marki, dzięki czemu wyróżnia się z tłumu innych modeli. Tarraco nie tylko cieszy bardzo bogatym wyposażeniem, w skład którego wchodzą takie elementy jak ledowe światła przednie, zaawansowany system multimedialny, elektroniczni asystenci z zakresu bezpieczeństwa czy zaawansowany system napędu na cztery koła, ale także doskonałym wykończeniem. Teraz jeszcze do tego wszystkiego dołącza rewelacyjna oferta - model dostępny jest z rabatem wynoszącym aż 12 000 złotych. Wszystkie szczegóły znajdziecie w linku poniżej.

Sprawdź dane o zużyciu paliwa oraz emisji CO2 na stronie www.seat.pl

Więcej o: