Futurystyczny crossover nie musi być drogi. Prześwietlamy ofertę Toyoty C-HR

Toyota C-HR jest najpopularniejszym crossoverem hybrydowym w Polsce. Auto sprzedaje się doskonale, a teraz znalazło się na wyprzedaży rocznika 2019 z korzyścią sięgającą kilkunastu tysięcy złotych. Sprawdzamy, za co klienci polubili futurystyczną Toyotę.
Toyota C-HR Selection Toyota C-HR Selection fot. Toyota

Luksus w standardzie

Toyota C-HR nie tylko świetnie i świeżo wygląda, ale również oferuje bardzo bogate wyposażenie już w standardowych wersjach. Na pokładzie każdej Toyoty C-HR znajdziemy:

- dwustrefową klimatyzację automatyczną
- komputer pokładowy
- tempomat adaptacyjny
- kamerę cofania
- LED-owe światła do jazdy dziennej i projektorowe reflektory

Większość udogodnień, za które trzeba dopłacać u konkurencji, Toyota zapewnia każdemu klientowi. Warto też zwrócić uwagę na rozsądnie wycenione pakiety. Zgrupowano w nich rozwiązania przydatne podczas codziennej eksploatacji oraz podnoszące bezpieczeństwo i komfort. To między innymi:

- system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM)
- system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu (RCTA)
- inteligentny system automatycznego parkowania (S-IPA)
- światła główne w technologii LED
- system Premium Audio JBL z 8 głośnikami i subwooferem

Toyota C-HR Toyota C-HR ROMAN ROGALSKI

Zwrotność i ekonomiczna jazda

Kompaktowy crossover przekonuje też zwrotnością. Promień zawracania wynosi zaledwie 5,2 metra, co przekłada się na łatwość wykonywania precyzyjnych, a także dynamicznych manewrów w mieście. Wjazd w niewielkie miejsce parkingowe też nie będzie problemem. Ponadto Toyota C-HR potrafi być naprawdę oszczędna. W bestsellerowej wersji hybrydowej średnie zużycie wynosi 4,7 - 5,1 l / 100 km. Do tego okazuje się dynamiczna. To zasługa tandemu opartego na 1.8-litrowym silniku benzynowym i elektrycznym. Zestaw rozwija 122 KM, co w dość lekkim pojeździe oznacza dobrą elastyczność i bezpieczeństwo w trasie.

Toyota C-HR Toyota C-HR ROMAN ROGALSKI

Niepowtarzalna oferta

Szeroka możliwość personalizacji, bogate wyposażenie i atrakcyjnie wycenione pakiet,y zostały uzupełnione o dobrą ofertę finansową. Toyota obniżyła ceny wszystkich wersji wyposażeniowych i silnikowych modelu C-HR w samochodach z rocznika 2019. Dzięki temu maksymalna suma korzyści wynosi nawet 15 600 złotych. Warto pospieszyć się z decyzją, bo z każdym dniem bestsellerowych crossoverów ubywa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.