Felgi do Bugatti Veyron. Zestaw kosztuje tyle, co nowy samochód

Na jednym z amerykańskich portali ogłoszeniowych pojawił się komplet felg do Bugatti Veyron. Kosztują tyle, co nowy samochód, ale można je wykorzystać do różnych celów.

Fabryczne felgi do Bugatti Veyron zostały wyprodukowane we Włoszech przez firmę OZ Racing. Mają 20 cali średnicy i 10 cali szerokości. Są w idealnym stanie, ponieważ zostały zdemontowane z nowego egzemplarza, którzy otrzymał komplet z Mansory. W opisie sprzedawanego przedmiotu można przeczytać, że znajduje się na nich tylko kilka drobnych śladów związanych z przechowywaniem.

Więcej informacji na temat motoryzacyjnych ciekawostek znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Felgi mają rozstaw śrub 5x130, co oznacza, że będą pasować do większości modeli produkowanych przez Grupę Volkswagen. Na liście są takie marki, jak Porsche, Audi, Lamborghini, a nawet Bentley. Identyczne parametry mają obręcze montowane w LaFerrari, a także w samochodach dostawczych marki Nissan, Renault i Peugeot.

Zobacz wideo

Nie spodziewamy się jednak, żeby właściciel samochodu innej, wymienionej powyżej marki chciałby zamontować takie felgi w swoim samochodzie. Zestaw luksusowych obręczy mógłby się spełnić w roli nietypowej ozdoby domowej, np. jako stolik kawowy lub krzesełko barowe. W najgorszym wypadku można je zamontować na ścianie w garażu i wykorzystać do nawijania węży ogrodowych i przeróżnych przedłużaczy.

Oczywiście można wykorzystać te felgi jako zestaw zapasowy do Bugatti Veyron. Tym bardziej, że ich cena wynosi 27,5 tys. dolarów, co w przeliczeniu daje prawie 118 tys. złotych. Za takie pieniądze można już kupić nowy samochód.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.