Wydanie weekendowe | Nasze podsumowanie tygodnia

Tylko jedna duża motoryzacyjna premiera - producenci nie rozpieszczali nas w tym tygodniu. Dlatego my w redakcji skupiliśmy się na testach, pierwszych jazdach i konfrontacjach

Oficjalna premiera Mercedesa klasy E Coupe odbędzie się podczas Salonu Samochodowego w Detroit, który startuje 8 stycznia. Niemcy jednak nie mogli się doczekać i już pokazali zdjęcia nowego modelu. Choć auto do złudzenia przypomina mniejsze C Coupe, to nie można odmówić Mercedesowi, że przygotował jedno z najpiękniejszych coupe na rynku. Poznaliśmy też ceny dwóch modnych crossoverów. Polski importer MINI wycenił nowego Countrymana na 111 800 złotych . Znacznie tańsza propozycja to odświeżone Mitsubishi ASX . Bardzo lubiany w Polsce model kosztuje teraz 69 990 złotych.

Jakie samochody testowaliśmy w mijającym tygodniu?

- Nissan GT-R vs Mercedes AMG GT R Dotąd GT-R był tylko jeden. Mercedes jednak postanowił przygotować swojego. Czy będzie godnym konkurentem sportowego Nissana?

- Volkswagen Crafter W słonecznej Hiszpanii mieliśmy okazję sprawdzić jak sprawuje się nowy Crafter. Dostawczak powstaje w polskiej fabryce Volkswagena.

- MINI Clubman Praktyczne MINI zostanie z nami na dłużej. W teście długodystansowym przyjrzymy mu się bardzo dokładnie.

- Citroen C3 Miejski Citroen upodobnił się do Cactusa. Naszym zdaniem, to strzał w dziesiątkę.

- Toyota GT86 A na koniec zostawiliśmy sobie test GT86. Staroszkolne coupe zostało lekko odświeżone, ale nie straciło nic ze swojej magii.

Z kolei Janek przejrzał dla Was oferty na rynku wtórnym i wybrał kilka popularnych aut z lat 90 . , które dzisiaj można dostać w bardzo przystępnej cenie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA