Ducati Multistrada na jazdach testowych w Sudetach. Nie ma lepszych tras na ten motocykl

Ducati Multistrada to jeden z najbardziej wszechstronnych włoskich motocykli. Sprawdza się nie tylko na drodze, ale także (a może przede wszystkim?) poza nią. We wrześniu odbędzie się wydarzenie dla fanów tego modelu. Włoska motoryzacja opanuje kręte drogi Dolnego Śląska.

Multistrada V4 Experience to impreza dla posiadaczy motocykli Ducati Multistrada i innych motocykli turystycznych. To przede wszystkim wydarzenie dla kierowców, którzy docenią malownicze, kręte drogi Dolnego Śląska oraz są gotowi, by przetestować na nich najnowszą V4 ze stajni Ducati. To weekend dla pasjonatów podróży motocyklowych, którzy kochają wyprawy wiodące spektakularnymi drogami.

W weekend 17-19 września zaplanowano szereg (nie tylko) motocyklowych atrakcji, a wśród nich pobyt w hotelu Czarna Perła w Sudetach, zapierające dech w piersiach kręte trasy, loty helikopterem pilotowanym przez Tomasza Kuchara, utytułowanego kierowcę rajdowego i rallycrossowego, a także wspólne kolacje, podczas których uczestnicy będą mogli się zintegrować i wymienić doświadczeniami.

Zobacz wideo Wideowywiad z Tomkiem Kucharem, kierowcą rajdowym. Czy samochody elektryczne to przyszłość sportowej motoryzacji?

Włoski off-road i technologie

Ducati Multistrada V4 wniosła powiew świeżości, najwyższą technologię i niezrównane emocje do klasy motocykli szosowo-turystycznych. W premierowym roku bije rekordy popularności. To najbardziej wszechstronny model Ducati, który łączy osiągi godne maszyn sportowych, wygodę w użytku miejskim, komfort podróżowania na długich trasach, a także imponujące zdolności jazdy w terenie.

Na pokładzie Multistrady znajdziemy takie nowinki technologiczne jak aktywny tempomat, czy układ zawieszenia automatycznie dostosowujący się do warunków jazdy. Te i wiele innych cech Multistrady V4 będzie można sprawdzić podczas jazd testowych w Sudetach. Program obejmuje trzy dni (piątek-niedziela 17-19 września) jeżdżenia, integracji i innych atrakcji.

Ducati Multistrada V4 ExperienceDucati Multistrada V4 Experience Ducati

Harmonogram

Piątek 17.09.21

 • 16:00 – zameldowanie w hotelu Czarna Perła (Sienna 4 57-550 Stronie Śląskie)
 • 19:00 – pokaz nowej kolekcji odzieży Ducati na 2022 rok
 • 20:00 – kolacja
 • 21:00 – kino letnie

Sobota 18.09.21

 • 9:00 – śniadanie
 • 10:00 – odprawa, podział na grupy
 • 10:30 – jazda wyznaczonymi trasami, testy Multistrady V4, loty helikopterem
 • 18:00 – powrót do hotelu
 • 20:00 – kolacja grillowa w karczmie

Niedziela 19.09.21

 • 9:00 – śniadanie
 • 10:00 – wjazd na Czarną Górę kolejką linową
 • 12:00 – wymeldowanie z hotelu

Udział w wydarzeniu kosztuje 899 zł, 1199 zł lub 1599 zł (w zależności od wybranej opcji noclegowej). Na wydarzenie można się rejestrować przez ten formularz, który znajdziecie również na facebookowym profilu Ducati Polska.

Ducati Multistrada V4 ExperienceDucati Multistrada V4 Experience Ducati

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.