A7 przyłapany w Norwegii

Audi A7 - bezpośredni rywal Mercedesa CLS - został przyłapany podczas jazd testowych w Norwegii.

Mercedes CLS wyznaczył nowe podejście do tworzenia usportowionych wersji luksusowych limuzyn. W jego ślady najszybciej poszedł VW i Audi . Ta ostatnia marka sprzedaje już taki model w klasie średniej. Trzeba przyznać, że A5 Sportback wygląda rewelacyjnie zarówno na zdjęciach, jak i na żywo. Nadal jednak nie wiadomo jak dokładnie będzie wyglądał bezpośredni konkurent CLS-a, Audi A7 .

Zwiastunem jego wyglądu zewnętrznego był Sportback Concept (więcej tutaj ), w sieci pojawiły się już także pierwsze zdjęcia auta bez kamuflażu (zobacz tutaj ). Dwa A7 zostały przyłapane podczas jazd testowych w Norwegii, która jest często odwiedzana przez producentów chcących sprawdzić swoje konstrukcje w ekstremalnych warunkach zimowych. Jest to kolejny zwiastun przybliżający debiut tego ciekawego samochodu. Niestety dokładna data tego wydarzenia nadal nie jest znana.

mjl                                                                                                         Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Audi A8 - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Audi Q5 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA