Ford otwiera zamówienia na nowego pickupa. Nie jest tani, ale jest hardkorowy

Amerykański producent pochwalił się właśnie uruchomieniem zapisów na nowego Rangera Raptora. Klienci mogą już konfigurować wymarzoną specyfikację i złożyć zamówienie na jeden z najbardziej bezkompromisowych samochodów dostępnych na rynku. Pierwsze dostawy ruszą jeszcze w tym roku.

Ford Ranger Raptor drugiej generacji niebawem wyjedzie na drogi. Polski importer ujawnił na początku tego roku cennik, który otwiera kwota w wysokości 284 800 zł netto. Klienci mogą już korzystać z konfiguratora dostępnego na stronie producenta, a także odwiedzać dilerów w celu złożenia zamówienia. Dostawy pierwszych egzemplarzy rozpoczną się jeszcze jesienią tego roku. 

Nasi klienci mają już możliwość stworzenia swojego wymarzonego Rangera Raptora następnej generacji – mogą eksperymentować z gamą opcji dzięki naszemu konfiguratorowi online. Bez względu na to, jaką konfigurację wybiorą, Ranger Raptor zawsze będzie zapewniał doskonałe wrażenia z jazdy w terenie, z których jest powszechnie znany.

- mówi Hans Schep, Dyrektor Generalny Ford Pro Europe. Ford Ranger Raptor to najbardziej wyczynowa wersja najpopularniejszego pickupa w Europie. Samochód został opracowany przez ekipę Ford Performance z myślą o najbardziej wymagających entuzjastach sportowej jazdy po wertepach.

Więcej informacji na temat nowości rynkowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Auto jest zasilane 3-litrowym silnikiem EcoBoost V6, a do tego wyposażone w wyczynowe zawieszenie przygotowane przez firmę FOX. Kierowca ma do wyboru siedem trybów jazdy, które są zróżnicowane w zależności od nawierzchni. Aktywny układ wydechowy oferuje aż cztery tryby pracy, dostosowane do różnych warunków jazdy.

 

W ręce kierowcy i pasażerów oddano nowe rozwiązania multimedialne. Na pokładzie pojawił się 12,4-calowy, cyfrowy zestaw wskaźników, a także 12-calowy ekran dotykowy umieszczony centralnie, który jest centrum łączności i rozrywki pracującym w systemie Ford SYNC 4A.

Producent przygotował wiele ciekawych opcji kolorystycznych dla modelu nowej generacji, Wśród kolorów znajdziemy takie warianty jak Arctic White, Blue Lightning i Code Orange. Oprócz tego przygotowano kilka ciekawych pakietów wyposażenia takich jak pakiet Raptor Exterior Dress-Up, pakiet Splash Decal, funkcjonalne relingi i chroniące ładunek rolety.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.