Robert Lewandowski na torze w Monako. Dołączył do zespołu Aston Martin w F1

"Z radością informujemy, że dzisiaj do zespołu dołączył Robert Lewandowski" - taki komunikat ogłosił wczoraj jeden z zespołów Formuły 1. Polski piłkarz pojawił się w padoku podczas ostatniego Grand Prix F1 w Monako. Czy zajął jedno Sebastiana Vettela lub Lance`a Strolla w bolidzie?

Podczas wyścigów F1 bardzo często na torze pojawia się wiele gwiazd z szeroko pojętego show-biznesu oraz świata filmowego i sportowego. Do grona największych gwiazd dołączył ostatnio Robert Lewandowski.

Więcej informacji na temat Formuły 1 znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie ma krótki urlop po zakończeniu sezonu piłkarskiego. W ostatnich dniach uczestniczył wraz z żoną Anną w festiwalu filmowym w Cannes. W związku z tym wizyta na torze w Monako oddalonym zaledwie niecałą godzinę jazdy była w zasadzie przesądzona.

Zobacz wideo

Robert Lewandowski pojawił się w garażu zespołu Aston Martin. Na profilach w mediach społecznościowych można było zobaczyć relację z wizyty polskiego piłkarza.

Z radością informujemy, że dzisiaj do zespołu dołączył piłkarz FC Bayern Robert Lewandowski. Wspaniale mieć cię z nami! Ciesz się wyścigiem!

- taki komunikat wybrzmiewał pod zdjęciem z padoku. Robert Lewandowski jest znany z zamiłowania do sportowych i luksusowych samochodów. W jego garażu można znaleźć wiele ciekawych rarytasów. Jego „służbowym" samochodem jest elektryczne Audi e-tron GT. Niemiecka marka jest partnerem motoryzacyjnym Bayernu Monachium, w którym gra Polak.

Lewandowski był wielokrotnie widywany w ostatnich latach w samochodach marki Ferrari, Porsche, Bentley czy Mercedes. Niewykluczone, że po tej wizycie do jego garażu trafi Aston Martin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.