Szeryf drogowy z ciężarówki nie spodziewał się takiego przeciwnika [WIDEO]

Bycie szeryfem na drodze wiele osób korci. Bo przecież jak tak można żebym ja stał, a inni sobie spokojnie jechali? Jegomość z ciężarówki musiał się solidnie zdziwić, gdy wysiadał z auta.

Na portalu YouTube pojawiło się nagranie, na którym widać „szeryfa" w ciężarówce. Publikujący nie udostępnił informacji, kiedy i gdzie doszło do zdarzenia, ale to nie ma znaczenia, gdy zobaczymy jak karma działa szybko.

 

Jak widać na nagraniu przed ciężarówką ciągnie się korek, po sam horyzont. Jednak lewy pas wydaje się przejezdny, z czego korzysta kierowca jadącej Skody Superb. Dla prowadzącego ciężarówkę było tego za wiele, skoro on stoi, to inni też powinni stać, czego efektem było zajechanie drogi osobówce.

TIR-owiec jednak nie poprzestał na zajechaniu. Wyszedł z pojazdu, aby wytłumaczyć „bezczelnemu" kierowcy jak ma jeździć. Ku jego zaskoczeniu w Skodzie uruchomiły się światła policyjne. Na tym na granie się kończy i nie jest wiadomo, jaki był finał zdarzenia. Jednak powinno to nauczyć kierowcę ciężarówki, że nie warto uczyć innych manier, bo można spotkać kogoś, kto jego nauczy jak trzeba jeździć.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.