Już wiemy, kto będzie prowadził Top Gear | Siedmiu wspaniałych

Okazuje się, że do Chrisa Evansa i Stiga dołączy aż pięciu nowych prowadzących. Tak będzie wyglądać nowa formuła Top Gear

Skoda szykuje dużego SUV-a!

Po rozwodzie z trójką prowadzących (Clarksonem, Hammondem i Mayem) Top Gear czekały rewolucyjne zmiany. Nową gwiazdą programu został Chris Evans, a media zaczęły szukać mu pomocników. Początkowo spekulowano, że Evans zgodnie z poprzednią formułą programu dobierze sobie jeszcze dwójkę prowadzących. Potem sam główny zainteresowany sugerował, że na ekranie zobaczymy tylko jego i Stiga. "Oni (Clarkson, Hammond i May) są jak Three Stooges. Oni są jak Bee Gees. Ale to oni, nie ja. Ja jestem sobą. Aktualnie jestem solowym artystą. Działam na własną rękę " - mówił Chris Evans.

Wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie, bo chwilę później pojawiła się informacja, że do Evansa dołącza dwójka kierowców wyścigowych: David Coulthard i Sabine Schmitz, a także dziennikarz motoryzacyjny Chris Harris. Na początku lutego wszystkich miłośników Top Geara zelektryzowała informacja, że do ekipy dołącza Matt LeBlanc, aktor który zasłynął rolą Joey'a w serialu "Przyjaciele".

Nareszcie koniec niepewności - BBC oficjalnie ujawniło pełną listę prowadzących. Okazuje się, że będzie ich aż... siedmioro. Do Evansa i Stiga dołączą: Sabine Schmitz, Chris Harris, Rory Reid, Eddie Jordan i Matt Le Blanc. Czy nowa ekipa ma szansę udźwignąć ciężar oczekiwań fanów?

fot. BBC (Top Gear) | Chris Evans i Stig

Jest taka szansa, bo to ludzie obyci w branży. Główną gwiazdę - Chrisa Evansa - będą wspierać:

Chris Harris - uznany dziennikarz motoryzacyjny. Prowadzi jeden z najlepszych samochodowych kanałów w serwisie YouTube, gdzie całkiem niedawno testował trzy hybrydowe supersamochody: Ferrari LaFerrari, McLarena P1 i Porsche 918 Spyder.

Sabine Schmitz - zasłynęła jako świetny kierowca wyścigowy. Niemka nazywana jest nawet Królową Nurburgringu. Już wcześniej pojawiała się w "Top Gearze" (m.in. była częścią niemieckiej ekipy podczas "wojennego pojedynku" Zjednoczonego Królestwa z Niemcami oraz próbowała pobić rekord na torze Nurburgring Fordem Transitem).

Matt LeBlanc - dla większości to serialowy "Przyjaciel", ale odtwórca roli Joeya to zapalony fan motoryzacji. LeBlanc ściga się w półprofesjonalnych wyścigach i kiedyś zasiadł na słynnej kanapie "Top Geara". Wykręcił wtedy jeden z najlepszych czasów w historii programu.

Eddie Jordan - prawdziwy guru Formuły 1. Irlandczyk to założyciel zespołu Jordan F1, w którym w Formule 1 debiutował sam Michael Schumacher.

Rory Reid - zdobywca wielu prestiżowych dziennikarskich nagród. Od ponad 18 lat zajmuje się samochodami.

STIG - Stig to Stig. Some say...

ZOBACZ TAKŻE:

Testy Euro NCAP | Najbezpieczniejsze samochody 2015 roku

Więcej o:
Copyright © Agora SA