Trio z Top Gear wraca na antenę w nowym programie!

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May potwierdzili na swoich kontach na Twitterze, że podpisali umowę na prowadzenie programu z firmą Amazon

Jeremy Clarkson kręci nowy program?

Mówiło się o tym od dawna, ale teraz plotki stały się faktem i znane na całym świecie trio byłych prezenterów Top Gear wróci do roli prowadzących w nowym programie o samochodach. Będzie on dostępny na platformie Amazon Prime za pośrednictwem Internetu. Producentem programu będzie również były członek ekipy BBC, Andy Wilman. Jaką nazwę będzie nosiła nowa produkcja? Tego jeszcze nie wiadomo, ale wiemy za to, że pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w 2016 roku.

Poza trójką prowadzących swojej radości z zaistniałej sytuacji nie ukrywał też wicedyrektor Amazon Prime Video EU, Jay Marine: "Telewidzowie powiedzieli nam, że chcą z powrotem zobaczyć ich na ekranie, a my jesteśmy szczęśliwi, że może stać się to faktem" .

W rezultacie nowa ekipa Top Gear, na czele z Chrisem Evansem, któremu towarzyszyć będą prawdopodobnie Jenson Button i Jodie Kidd, będzie miała mocną konkurencję. Kto okaże się lepszy? Przekonamy się w przyszłym roku.

fot. Twitter

fot. Twitter

fot. Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

Cała afera z Clarksonem w roli głównej

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.