Serialowy "Przyjaciel" nową gwiazdą "Top Geara"

Matt LeBlanc, aktor, który zasłynął rolą Joeya w serialu "Przyjaciele", będzie jednym z prowadzących "Top Geara"

Oto samochody na kieszeń Kowalskiego - te modele sprowadzamy najczęściej

Po rozwodzie z trójką słynnych prowadzących, Clarksonem, Hammondem i Mayem, BBC wyraźnie nie ma pomysłu na "Top Gear". Albo inaczej - BBC ma aż za dużo pomysłów.

Słynne motoryzacyjne show doczekało się rewolucyjnych zmian. Nową gwiazdą programu został Chris Evans, a media zaczęły szukać mu dwójki współprowadzących. Jednak na początku października ubiegłego roku Evans zasugerował, że program będzie miał zupełnie nową formułę z tylko jednym prowadzącym, wspieranym przez tajemniczego kierowcę-testera w białym kombinezonie, czyli słynnego Stiga. Co więcej, nowy prowadzący informował, że formuła z charakterystycznym studiem "Top Gear" już się wyczerpała się i planuje zmiany w tej materii. - Oni (Clarkson, Hammond i May) są jak Three Stooges. Oni są jak Bee Gees. Ale to oni, nie ja. Ja jestem sobą. Aktualnie jestem solowym artystą. Działam na własną rękę - mówił Chris Evans.

Pod koniec ubiegłego roku znów wszystko się zmieniło, bo pojawiła się informacja, że "Top Gear" będzie miał kilku nowych prowadzących. Miała to być dwójka kierowców wyścigowych: Sabine Schmitz, która już wcześniej pojawiała się w "Top Gearze" (m.in. była częścią niemieckiej ekipy podczas "wojennego pojedynku" Zjednoczonego Królestwa z Niemcami oraz próbowała pobić rekord na torze Nurburgring Fordem Transitem), a także David Coulthard, emerytowany kierowca Formuły 1 ze Szkocji (karierę kończył w Red Bullu, wcześniej bronił barw McLarena i Williamsa). Ekipę miał dopełnić znany dziennikarz motoryzacyjny Chris Harris.

>> Omijaj je szerokim łukiem | Nieudane silniki

Teraz możemy zaobserwować kolejny zwrot akcji. BBC właśnie zapowiedziało, że do Chrisa Evansa dołączy sławny aktor Matt LeBlanc. Dla LeBlanca nie byłby to pierwszy kontakt z "Top Gearem". Popularny Joey z serialu "Przyjaciele" gościł kiedyś na słynnej kanapie i wykręcił Kią Cee'd rekordowy czas na torze "Top Gear". Był też gospodarzem spin-offu motoryzacyjnego show o nazwie "Top Gear: Races", gdzie prezentował najciekawsze wyścigi nagrane przez Clarksona, Maya i Hammonda.

Nowy "Top Gear" powinien pojawić się na ekranach w maju 2016 r. Jesteśmy bardzo ciekawi, co przez ten czas BBC jeszcze wymyśli.

ZOBACZ TAKŻE:

Testy Euro NCAP | Najbezpieczniejsze samochody 2015 roku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.