Poznań Motor Show już 18 marca

Podczas poznańskich targów zadebiutują w Polsce najnowsze BMW 6 Cabrio, Audi A6, superluksusowy Bentley Mulsanne oraz ekstrawaganckie Aston Martin i Maserati tuningowane przez Mansory

Ale to nie jedyne rarytasy jakie będzie można obejrzeć na Poznań Motor Show. Gwiazda Mercedesa zabłyśnie nowym CLS-em, Bentley zaprezentuje również Continentala Supersport, a Porsche chwalić się będzie 911 Turbo S.

Zobacz Audi A6 w ruchu

 

Impreza rozpoczyna się 18 marca dniem dla branżowców i dziennikarzy.

W galerii znajdziecie zdjęcia nowego Mercedesa CLS i BMW serii 6 Cabriolet .

Sobota (10:00 - 18:00) i niedziela (10:00 - 17:00) to dni otwarte dla publiczności. Dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, dorośli zapłacą 10 lub 15 zł. Bilet 10 zł / osoba - Bilet rodzinny, obowiązuje w sobotę lub w niedzielę.

Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. Cena 10 zł od osoby obowiązuje dla wszystkich członków rodziny (od trzech osób w górę). Jeśli na Poznań Motor Show przyjdą dwie osoby z rodziny wówczas bilet wstępu kosztuje 15 zł / osoba. Bilet 15 zł / osoba - Bilet obowiązuje w sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Poznań Motor Show.

Zobacz jak powstawał Bentley Mulsanne

 

Patronem medialnym Poznań Moto Show 2011 jest Moto.pl . Darmowe wejściówki na imprezę czekają, szczegóły już niebawem na łamach naszego portalu. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie MotorShow.pl .

Patron medialny

Szczepan Mroczek

Poznań Motor Show 2010 - koniec kryzysu

Historia targów Poznań Motor Show - od Nissana Maximy do Taty Nano

Mercedes CLS - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.