Infiniti M35h od 259 650 zł

8 tys. zł - tyle trzeba dopłacić do Infiniti M30d z 3-litrowym turbodieslem, żeby wyjechać z salonu znacznie mocniejszą wersją M35h z napędem hybrydowym. Ceny Infiniti M35h startują w Polsce od 259 650 zł

Dowiedz się, jak działa i jakie osiągi zapewnia napęd hybrydowy w Infiniti M35h .

Jak podkreśla Infiniti, tak mała różnica w cenie pomiędzy wersją zasilaną turbodieslem a modelem hybrydowym to niewiele więcej niż dopłata, jakiej rywale żądają choćby za okno dachowe. Gamę silników M-ki uzupełnia jeszcze 3,7-litrowy, benzynowy motor V6 o mocy 320 KM, znany także z innych modeli firmy.

Hybrydowy napęd Infiniti M35h generuje moc 364 KM i współpracuje z 7-biegowym automatem. Na przyspieszenie od 0 do 100 km/h japońska limuzyna potrzebuje zaledwie 5,5 s i może pędzić z prędkością 250 km/h. Według producenta, w cyklu mieszanym zadowala się zaledwie 7 litrami benzyny na każde 100 km.

Nowe Infiniti M35h będzie dostępne w dwóch wersjach wyposażenia: GT i GT Premium. Model z plakietką GT jest standardowo uzbrojony m.in. w: elektrycznie regulowane, podgrzewane i wentylowane przednie fotele, obszyte skórą typu semi anilina, reflektory biksenonowe z systemem doświetlania zakrętów, podgrzewaną i elektrycznie regulowaną kierownicę, kamerę cofania z czujnikami parkowania, wykończenie z drewna jesionowego, powlekanego proszkowanym srebrem, twardy dysk z Music Boxem, okno dachowe, tempomat oraz dwustrefową klimatyzację.

Wersja GT Premium, która według Infiniti szczególnie przypadnie do gustu klientom, dodatkowo posiada m.in.: system nawigacji z dyskiem HDD o pojemności 30 GB i ekranem dotykowym, klimatyzację "Leśne powietrze", 16-głośnikowy system audio Bose, czujniki monitorowania martwego pola, inteligentny tempomat oraz układ ostrzegania o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu. Każdy egzemplarz Infiniti M35h może się ponadto pochwalić systemem odzyskującym energię podczas hamowania oraz akustycznym modułem ostrzegania pieszych (VSP).

Opcje? Jedynie zestaw multimedialny z klimatyzacją "Leśne powietrze" dla wersji GT (12 250 złotych) oraz lakier metalizowany (3 800 złotych). Konkurencja? Porównywalny Lexus GS 450h (340 KM) kosztuje 276 900 zł w wersji Elegance i 312 500 zł w wersji Prestige.

Pełen cennik Infiniti M

Infiniti M wreszcie z turbodieslem

Historia kołem się toczy - 20 lat Infiniti

Infiniti G37

Infiniti - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.