Niewiarygodnie silny Lexus | Wideo

W nowej reklamie Japończycy udowadniają, że ich samochody są wytrzymałe niczym stal. Obejrzyjcie oryginalny film, relację z planu zdjęciowego "od kuchni" oraz materiały, które dokumentują przywiązanie Lexusa do najdrobniejszych detali. To elita klasy premium czy limuzyny jak każde inne?

Za pośrednictwem nowej kampanii Lexus chce udowodnić, jak daleko jest w stanie posunąć się dla osiągnięcia perfekcji. W reklamie zatytułowanej "Łańcuch" LS i cztery inne modele (RX, GS, ES i IS) unoszą się do góry na stalowych linach. Cała piątka waży ponad 9,5 tony. W ostatniej scenie pod zwisającymi autami parkuje wart 375 tys. dolarów LFA (więcej o sportowym Lexusie pisaliśmy tutaj ).

Reklamę nakręcono bez posiłkowania się efektami specjalnymi. Poniżej znajdziecie wideo z planu zdjęciowego:

W sieci zamieszczono ponadto materiały przedstawiające pieczołowity proces produkcji Lexusów w szczegółach:

 
 
 
 
 

Jak Wam się podobają reklamy Lexusa? Wolicie taką kampanię, czy raczej pomysłową walkę Audi z Mercedesem, którą prezentowaliśmy przed tygodniem (więcej tutaj )? A może to nic nadzwyczajnego, bo równie wytrzymałe i dopieszczone są wszystkie auta klasy premium?

Przypomnijmy, że w zeszłym roku sprzedano w Europie 17,9 tys. Lexusów, 586,1 tys. Mercedesów, 609,2 tys. BMW oraz 623,5 tys. Audi. Wyniki z rynku amerykańskiego znajdziecie tutaj .

Mercedes wyprzedza Lexusa - WIĘCEJ

10 mln dolarów za wypadek Lexusa

Lexus LS 600h - dobra energia - ZA KIEROWNICĄ

Lexus LS - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA