Masz Porsche? Sprawdź je na torze!

Już w ten weekend (od 27-29 sierpnia), na torze Poznań możesz zostawić ślad rozgrzanych opon swojego Porsche

Porsche Club Poland i Automobilklub Wielkopolski przygotowują kolejną imprezę dla miłośników i posiadaczy samochodów marki z Zuffenhausen. International Porsche Festival - XI Zlot Porsche Club Polska może odwiedzić każdy - warunek? Masz Porsche, nie możesz bez niego wytrzymać, albo zwyczajnie je kochasz .

Nie ma nic lepiej nastrajającego do życia, jak przejazd fenomenalną maszyną, przez malownicze tereny. W piątkowym programie organizatorzy fundują wybuchową mieszankę relaksu turystycznego z zatykającymi dech w piersiach próbami sprawnościowymi. Jeśli jeszcze Cię to nie zachęca, zamknij oczy i wyobraź sobie wrażenia, jakie fundował by Ci wtrysk endorfin i adrenaliny podczas Górskich oesów. Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie w dzień rozpoczęcia zlotu.

Sobota rozpoczyna się spokojnym przejazdem powrotnym przez miasto, by zaraz eksplodować duchem rywalizacji sportowej na Torze. Nie ma zmiłuj, w planach trzy próby sprawnościowe i przejazdy, które bez litości zmęczą poznański asfalt. W programie jeszcze Puchar Pań, Rajd Turystyczny, a w tle piknik dla kibiców, prezentacje Teamów Porsche GT3 Cup Trophy, wirtualny turniej "Porsche 2000", bankiet,  pokazy mody i atrakcje dla najmłodszych. W Niedzielę rytualna parada Porschaków.

Gotowi na imprezę? Więcej informacji na oficjalnej stronie : www.porscheclub.pl

Koszt uczestnictwa wynosi 500 zł dla członków Porsche Club Poland i 750zł dla osób spoza. Osoby towarzyszące kolejno 100 zł i 130 zł dla osób nie związanych z  PCP.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Porsche Cayenne - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Porsche - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.