Motor Show Poznań 2010 - koniec kryzysu

Dwie najważniejsze premiery to z pewnością supersportowy Mercedes SLS AMG oraz Tata Nano. Niewiele mniejsze zainteresowanie wzbudza nowa Dacia Duster. Targi w Poznaniu wracają do dawnej formy

Od dzisiaj Motor Show Poznań 2010 dostępny jest dla szerokiej publiczności. Na zwiedzających czeka sporo atrakcji. Dla entuzjastów bardzo szybkich samochodów z pewnością największych emocji dostarczy rozbudowane stoisko Mercedesa . Oczywiście najważniejszym autem na wystawie jest po raz pierwszy w Polsce pokazany Mercedes SLS AMG , ale na tym nie koniec. Znajdziemy tam również inne produkty AMG: C 63 AMG, SL 63 AMG oraz ML 63 AMG z dodatkowym pakietem Brabusa , którego postawiono na 23-calowych felgach. Po raz pierwszy będziecie mogli również zobaczyć Mercedesa E cabrio.

Obowiązkowym punktem odwiedzin jest stoisko innego producenta, który z naszym rynkiem wiąże ogromne nadzieje - Tata Motors. Nie mogło oczywiście zabraknąć modelu Nano , który w polskich salonach (do końca 2011 r. w naszym kraju ma być ich co najmniej 50) pojawi się w połowie przyszłego roku.

Warto też zajrzeć na stoisko Dacii , gdzie można zobaczyć polską premierę modelu Duster . Pozytywne opinie zwiedzających oraz bardzo niska cena (od 39 900 zł) spowodują, że już wkrótce na naszych drogach będziemy widywali sporo takich aut.

Wystawcy przygotowali wiele innych ciekawych premier, dlatego warto pojawić się na poznańskiej imprezie. Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć w niej udziału, przygotowaliśmy obszerną galerię zdjęć - zobacz tutaj

Oczywiście zapraszamy na stoisko moto.pl

Motodziennik: Pomysł na weekend

Historia Poznań Motor Show - ZOBACZ TUTAJ

Genewa 2010 | Było zielono, jest sportowo - ZOBACZ TUTAJ

Najładniejsze dziewczyny Genewy 2010 - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Maserati - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.