Kobiecy Samochód Roku wybrany

Dziennikarki motoryzacyjne z różnych krajów świata zorganizowały konkurs i wybrały najbardziej kobiece auto tego roku

Mężczyźni patrzą na motoryzację po swojemu. Ale przecież kobiety, które mają nieco odmienne podejście do tematu, także chcą je wyrazić. Tak zrodziła się idea konkursu na "Kobiecy Samochód Roku". Członkami, czy raczej członkiniami jury zostały same panie zajmujące się motoryzacją. Żeby zachować uniwersalne spojrzenie na testowane samochody, skład jest międzynarodowy i skupia dziennikarki z takich krajów, jak Wielka Brytania, USA, Kanada, RPA, Indie, Australia oraz Nowa Zelandia.

- Volvo XC60 (AUTA RODZINNE) - Audi TTS (AUTA SPORTOWE) - Volkswagen Golf VI diesel (AUTA EKONOMICZNE) - Jaguar XF (AUTA LUKSUSOWE)

W kategorii rodzinnej najlepiej spisało się zbierające pochwały Volvo XC60 wyprzedzając drugą w zestawieniu Hondę Accord . W kategorii aut ekonomicznych panie doceniły Golfa z silnikiem diesla, który pobił m.in. Forda Fiestę . Wśród sportowców Audi TTS okazało się bardziej kobiece, niż Mazda MX-5 , z kolei luksus oferowany przez Jaguara XF okazał się lepiej oceniony, niż ten w Audi A6 .

Nagrodę główną zdobył Jaguar XF, który został najlepszym przyjacielem kobiety w 2010 roku - nie licząc diamentów oczywiście.

Marcin Lewandowski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie informacja: SAMAR

ZOBACZ TAKŻE:

Najoszczędniejszy Golf w historii - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Ford Fiesta - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.