Bond w Peugeocie 308 CC

Nie chodzi jednak o znanego agenta 007, a jedynie kwartet smyczkowy o tej samej nazwie. Cztery damy reklamują Peugeota 308 CC jako auto na każdą porę rok. Nam najbardziej spodobała się wiosna

Dzięki systemowi "Airwave Neck Scarf", czyli nawiewowi ciepłego powietrza na szyję, Peugeotem 308 CC można jeździć ze złożonym dachem niezależnie od pory roku. Żeby podkreślić właśnie tę cechę samochodu, marketingowcy Peugeota wpadli na pomysł zatrudnienia do promocji auta zespołu... czterech dziewczyn. Swoją popularność zawdzięczają niecodziennemu połączeniu muzyki klasycznej z popem. Specjalnie dla Peugeota panie z Bond nagrały swoją wersję "Czterech Pór Roku" Vivaldiego. Muzykę można ściągnąć z oficjalnej strony Peugeota .

Peugeot 308 CC - test znajdziesz tutaj

Atutem kwartetu Bond jest uroda członkiń zespołu. Wygląda na to, że głównie dzięki niej zespół zdobył taką popularność w Australii i Wielkiej Brytanii (łącznie sprzedano cztery miliony płyt). Teraz może być jeszcze lepiej. Panie z kwartetu Bond uczestniczyły w sesji dla Peugeota , w której każda z nich występowała w roli jednej pory roku. Która podoba się wam najbardziej? A może najładniejszy jest jednak Peugeot 308 CC?

Bond gra dla Peugeota

Jan Kopacz

Peugeot 3008 - wysoka wygoda - ZOBACZ TUTAJ

Caterham: 50 Years of Driving Thrills - WIDEO

Samochody: Peugeot 308 - ogłoszenia

Która z pór roku podoba Ci się najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.