Jak rozbić Porsche?

Na przykładach księcia Saksonii i nastolatka pokażemy jakie to łatwe zadanie.

Marcus Eberhard Edward, książę Saksonii i Westfalii, rozbił swoje Porsche Carrera GT Gemballa na torze wyścigowym. Nie ma się co dziwić. Na zamkniętej drodze każdy chce jechać na granicy swoich umiejętności. Możliwość wypadku trzeba wpisać w kartę ryzyka. "Prince of Germany" (jak się sam nazywa) nie przejął się zbytnio zdarzeniem i postanowił umieścić na

stronie internetowej

zdjęcia swojej uśmiechniętej twarzy przy delikatnie rozbitym supersamochodzie.

Dobrego humoru na pewno nie miał pewien młodzieniec. Bardzo mądry rodzic postanowił zrobić dziecku prezent i dał mu swojego GT na bal maturalny. Ciekawe jak wyglądała rozmowa przed daniem kluczyków:

Synku będziesz ostrożny? Obiecaj, że nie będziesz szalał. - Dobrze tato, obiecuję :)

W tym samym momencie chłopak pewnie myślał jak fantastycznie będzie popisać się przed swoimi koleżkami. Jak każdy nabuzowany nastolatek jechał ponad swoje umiejętności . Skończyło się tylko na rozbitym samochodzie i popsutej imprezie.

To co zrobił Marcus jest wybaczalne. Pomarańczowa Carrera GT i tak nie była zbyt ładna. Jednak wyczynu chłopaka , a tym bardziej jego nieodpowiedzialnego ojca, n ie można zostawić bez komentarza . Jako mało roztropna osoba wiem, że danie samochodu, który nie wybacza błędów, jest bardziej niż nieodpowiedzialne.

Jakub

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.