Klejnot w ofercie Forda? Rubinowa Puma Vivid Ruby

Ewolucja koloru Hot Magenta. Nowy Vivid Rubin ma głębszy odcień w nocy, a w dzień przypomina odcień kamienia szlachetnego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Kolor samochodu może mu pomóc w sprzedaży i pobudzać zmysły, ale źle dobrany może odrzucać od danego modelu. Ford zamiast eksperymentować postawił na ewolucję znanego już koloru Hot Magenta, który często wybierają klienci.

Zobacz wideo Polacy są gotowi na jazdę elektrykami? Wspólny raport Moto.pl i Ford Polska

Nowy kolor o głębszej barwie nazywa się Vivid Ruby, który dostępny jest w modelu Puma. Wspomniany kolor uzupełnia dach w fortepianowej czerni, a 18-calowe, obrabiane maszynowo felgi harmonizują z czarnymi wykończeniami nadwozia nowej wersji.

Aby uzyskać jaśniejszy, wielobarwny efekt, można wybrać wariant z białym dachem i białymi, mechanicznie obrabianymi, 18-calowymi felgami. Z jaśniejszym charakterem kontrastują dolne okładziny nadwozia, lakierowane w kolorze fortepianowej czerni, a także podobne nakładki na lusterka i czarne zderzaki.

Wielobarwny schemat utrzymany jest także we wnętrzu, gdzie fotele wykończone są białymi i rubinowymi szwami, dopasowanymi do stylu nadwozia.

Wersja Vivid Ruby Edition jest oferowana z 1,0-litrowym silnikiem EcoBoost Mild Hybrid w dwóch wariantach mocy 125 KM i 155 KM. Auto można wyposażyć w manualną lub automatyczną skrzynię biegów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.