Czarny Diament dla Bronco. Nowy pakiet terenowy

Ford wprowadza nowy pakiet off-roadowy Black Diamond dla modelu Bronco Sport.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Bronco Sport jest ugrzecznioną wersją, czystokrwistego Bronco. O ile druga odmiana radzi sobie w terenie, o tyle Sport raczej nadawał się do miasta. Nowy pakiet jednak ma wspomóc cywilną odmianę na bezdrożach.

Zobacz wideo Polacy są gotowi na jazdę elektrykami? Wspólny raport Moto.pl i Ford Polska

Pakiet nazywa się Black Diamond. Obejmuje on cztery stalowe osłony, które chronią kluczowe obszary układu przeniesienia napędu na cztery koła, w tym metalową osłonę podwozia z przodu, osłonę zbiornika paliwa i osłonę kanistra. Zarezerwowane dla Bronco w tej wersji są 17-calowe, aluminiowe, półmatowe obręcze kół Carbonized Grey z terenowymi oponami w rozmiarze 225/65. Dla podkreślenia stylu, pakiet zawiera czarną, matową grafikę na pokrywie silnika z małym logo konia Bronco, a także grafikę w dolnej części nadwozia z napisem Bronco na drzwiach kierowcy i pasażera z przodu.

Począwszy od samochodów z roku modelowego 2023, każdy nabywca Bronco Sport bezpłatnie otrzyma zaproszenie do udziału w szkoleniu Bronco Off-Roadeo wraz z opieką instruktora podczas jazdy po trudnych szlakach.

Jazdy odbędą się w czterech miejscach, gdzie kierowcy i ich maszyny zostaną wystawieni na próbę.

Miejsce każdego ze szkoleń zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich kierowcach, niezależnie od poziomu ich umiejętności. Szkolenia prowadzą eksperci jazdy w terenie, którzy pokazują uczestnikom, jak najlepiej wykorzystać możliwości Bronco.

Szkoły Bronco Off-Roadeo znajdują się w Horseshoe Bay w Teksasie (niedaleko Austin), w Mt. Potosi w Newadzie (niedaleko Las Vegas), w Moab w stanie Utah oraz w Gilford w stanie New Hampshire.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.