Ford drażni się z fanami. Zwiastun z dźwiękiem z V8 [WIDEO]

Ford drażni się z fanami Mustanga. Nowa generacja zostanie zaprezentowana już niedługo, ale nie przeszkadza to zaprezentować jego dźwięku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Ford Mustang obecnej generacji powoli odchodzi, już słychać jednak jego następcę. Ford udostępnił zajawkę tego, kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery nowej generacji i zaprezentował jego dźwięk.

W udostępnionym klipie widać jedynie logo modelu oraz słychać dźwięk V8, które brzmi o niebo lepiej niż elektrycznego Dodge’a Chargera Daytona SRT Concept. Na końcu słychać, jak auto odjeżdża.

Zobacz wideo Ford Mustang Mach 1 wciąż potrafi być szalony, ale nie bryka już jak nieokiełznany kucyk

Na ten moment trudno powiedzieć jak będzie wyglądać nowa generacja Mustanga. Ford trzyma tę tajemnicę i nie chce ją zdradzić. Na podstawie zdjęć szpiegowskich można jednak przypuszczać, że auto będzie bardziej ewolucją niż rewolucją. Ma być bardziej smukły od obecnie oferowanego Mustanga.

Wewnątrz ma mieć nowy system informacyjno-rozrywkowy i cyfrowy zestaw wskaźników, które będą połączone ze sobą w sposób podobny do Mercedesa. Znajdziemy tam również prostokątne otwory wentylacyjne, nową trójramienną kierownicę, fizyczne przyciski i pokrętła, porty USB, uchwyty na kubki oraz tradycyjną dźwignię hamulca ręcznego.

Szalejący Ford Mustang ściąga spodnie mężczyźnieMustang kręcił bączki na parkingu. Ściągnął spodnie jednemu z gapiów

Zapowiedziano również, że nowy Mustang zachowa silnik EcoBoost, ale również będzie dostępna wersja zelektryfikowana. Jednak to wszystko to na razie plotki i domysły.

Więcej odpowiedzi otrzymamy już 14 września na Detroit Auto Show, gdzie zostanie oficjalnie zaprezentowany. Tymczasem pozostaje fanom zapętlić dźwięk jego silnika.

Więcej o: