BMW drażni się z fanami. Pokazano przód odświeżonej serii 3

BMW umieściło nagranie na swoich mediach społecznościowych pokazujący przód odświeżonej serii 3. Oczywiście nie widać zbyt wiele.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Niedługo zadebiutuje seria 3 po faceliftingu. Zanim to jednak nastąpi BMW postanowiło wrzucić krótkie wideo na swoje media społecznościowe.

Zobacz wideo Czy Mini w wersji pięciodrzwiowej wciąż jest mini? Sprawdzamy na przykładzie najnowszego Coopera S

Krótkie nagranie pokazuje przeprojektowane reflektory LED, które pojawiły się już w chińskim BMW i3 eDrive35L. Poza zmianami reflektorów, trzeba spodziewać się również zmian w obrębie grilla, wlotów powietrza i w tylnym zderzaku. Prawdopodobnie pojawią się nowe wzory kół i szersza paleta kolorów.

Nadwozie Touring pozostanie praktyczną alternatywą dla tradycyjnego czterodrzwiowego sedana. BMW po raz kolejny zaoferuje opcjonalne części M Performance dla tych, którzy chcą zbliżyć Serię 3 do M3 pod względem stylizacji, a także będzie dostępna Alpina B3.

Wewnątrz model odziedziczy nowy cyfrowy kokpit z zakrzywionym panelem i najnowszym systemem operacyjnym z numerem 8, który już znalazł się w kilku nowych ofertach BMW, w tym w nowej flagowej serii 7.

Gama silników serii 3 będzie prawdopodobnie obejmować nieco zaktualizowane silniki benzynowe i wysokoprężne, a także opcje łagodnej hybrydy i hybrydy typu plug-in.

Więcej jednak informacji dowiemy się bliżej premiery odświeżonej serii 3.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.