Range Rover ociekający złotem. Tylko dla klientów z Bliskiego Wschodu

Firma tuningowa Manhart zaprezentowała kompleksowy pakiet tuningowy dla nowego Range Rovera. Ociekający złotem zestaw tuningowy Vogue RV 650 jest dostępny wyłącznie dla klientów z Bliskiego Wschodu.

Uznana firma tuningowa z siedzibą w niemieckim Wuppertalu skupiła się na wykończeniu i detalach, aniżeli poszerzeniach nadwozia i bodykitach dla ekskluzywnego Ranger Rovera. W oczy rzucają się masywne felgi Forged Line wykończone złotem.

Więcej informacji na temat ciekawych samochodów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Kolorystyka felg idealnie dopasowuje się do wszystkich złotych akcentów pojawiających się na nadwoziu. Szlachetny kruszec zastąpił wszystkie chromowane elementy. Wzbogacono nim wloty powietrza, osłonę chłodnicy, maskę, boczne detale oraz drzwi bagażnika. Całość kontrastuje na tle ciemnego nadwozia. Całość dopełniają cztery końcówki wydechu oraz znaczki firmy Manhart, które zastępują wszystkie logotypy brytyjskiej marki.

Zobacz wideo

Wewnątrz kabiny jest równie bogato. Nowa tapicerka łączy wysokogatunkową skórę i Alcantarę ze złotymi lamówkami i akcentami na konsoli środkowej, kierownicy, desce rozdzielczej, siedzeniach, drzwiach, a nawet pasach bezpieczeństwa. Na zagłówkach i oparciach siedzeń świeci na złoto wyhaftowane logo Manhart. Tak żeby nikt nie miał już wątpliwości, z jakim samochodem mamy do czynienia.

Na koniec dopracowano jeszcze silnik V8 z podwójnym doładowaniem. Konstrukcja zaprojektowana przez BMW ma jeszcze sporo zapasy mocy. Standardowe 530 KM podniesiono do 650 KM, ale specjaliści z Manharta nie zdradzają jaką metodą udało się uzyskać taki wzrost mocy. Prawdopodobnie przygotowano specjalną aktualizację ECU. Przy okazji dostrojono zawieszenie i poprawiono brzmienie układu wydechowego.

Firma Manhart nie ujawnia, ile kosztuje przerobiony Range Rover z pakietem Vogue RV 650 ociekający złotymi akcentami. Z uwagi, że samochód jest przeznaczony dla klientów z Bliskiego Wschodu, w tym przypadku cena wydaje się być sprawą drugo-, a nawet trzeciorzędną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.