Limitowany Ford Mustang. Pakiet RTR Series 1 trochę zmienia

Ford Mustang będzie teraz dostępny z pakietem RTR Series 1. Jednak będzie ograniczony do 500 sztuk.

Vaughn Gittin Jr.’s z RTR Vehicles ogłosił swoją najnowszą współpracę z Fordem, w ramach której wprowadzi na rynek nowego Mustanga z pakietem RTR Series 1, który będzie ograniczony do zaledwie 500 sztuk.

Zobacz wideo Ford Edge

RTR Series 1 będzie instalowany przez dilera i pasuje do wszystkich linii modelowych: EcoBoost Premium lub GT. Ulepszenia dotyczą głównie wyglądu, ale istnieje również kilka poprawiających wydajność pojazdu.

 

Zaczynając od zmian wizualnych, pakiet wprowadza nową osłonę chłodnicy wraz ze światłami do jazdy dziennej LED, pojawił się również nowy przedni spojler, nowy dyfuzor, duży tylni spojler, emblematy RTR i specjalne felgi RTR.

Jeśli chodzi o zmiany dotyczące zmian technicznych, to należy wymienić m.in. aluminiowy wspornik kolumny, a Ford Performance zainstaluje pakiet Track Handling Pack w modelach bez układu zawieszenia MagneRide, podczas gdy modele wyposażone w MagneRide będą korzystać z zestawu zawieszenia Ford Performance MagneRide.

Ford Mustang z pakietem RTR Series 1Ford Mustang z pakietem RTR Series 1 Ford

Zmiany nie ominęły również wnętrza Mustanga. Należą do nich haftowane dywaniki podłogowe, tabliczka na desce rozdzielczej z numerem seryjnym, progi boczne z numerem seryjnym i gałka zmiany biegów RTR. Kupujący otrzymują również breloczek i certyfikat autentyczności wraz z numerem VIN.

Pakiet i jego instalacja kosztuje w sumie 7.496 dolarów. Dla tych, którzy chcą więcej, RTR oferuje również pakiety Spec 1, Spec 2 i Spec 3 dla Mustanga, które zawierają znacznie więcej ulepszeń, w tym zwiększenie mocy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.