Hyundai Tucson N Line - cennik 2019. Bestsellerowy SUV na sportowo

Filip Trusz
W Hyundaiu litera N oznacza najostrzejsze wersje samochodów z mocnymi silnikami. Z kolei wersja N Line to pakiet stylistycznych dodatków, które nadają autu ostrzejszego wyglądu. Do Polski właśnie przyjechał Tucson w takiej wersji.

Hyundai Tucson N Line będzie dostępny w Polsce z dwoma jednostkami napędowymi do wyboru. To dwie topowe wersje silnikowe - 185-konny diesel albo 177-konna benzyna. Tucson N będzie mógł mieć napęd na przód albo na cztery koła.

Ceny Hyundaia Tucsona N Line w Polsce:

Usportowiony Tucson przyjedzie nad Wisłę z promocyjnym cennikiem. Po zakończeniu promocji do poniższych cen trzeba będzie dodać 5 tysięcy złotych.

  • 1.6 T-GDI/177 KM + man6: od 131 900 złotych
  • 1.6 T-GDI/177 KM + 7DCT: od 137 900 złotych
  • 1.6 T-GDI/177 KM + 7DCT 4WD: od 144 900 złotych
  • 2.0 CRDI/185 KM + aut8 4WD: od 152 900 złotych

Hyundai Tucson N LineHyundai Tucson N Line fot. Hyundai

Hyundai N Line - czyli co?

Hyundai Tucson N Line będzie się wyróżniać na drodze 19-calowymi obręczami kół, przyciemnionym, lekko zmodyfikowanym grillem, ostrzejszymi zderzakami oraz czarnymi lusterkami  i spojlerem. Z kolei w kabinie znajdziemy sportowe fotele, aluminiowe nakładki na pedały oraz, obowiązkowe w takiej wersji, czerwone akcenty.

Tucson N Line w ofercie wpisze się tuż pod najbardziej luksusową wersję wyposażenia Premium, a ponad bardzo dobrze wyposażoną Style. Będzie więc w standardzie oferował kierowcy i pasażerom wiele udogodnień.

Hyundai Tucson N LineHyundai Tucson N Line fot. Hyundai

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA