Koncert polskiej gwiazdy w nowym Nissanie Micra

Nissan przygotował wyjątkową akcję promocyjną nowej Micry. W jednym z warszawskich salonów Nissana na kierowców testujących samochody czekała miła niespodzianka - jazda próbna z Margaret, która w ramach testu nagłośnienia Bose dała wybrańcom koncert.

"To była świetna przygoda. Przede wszystkim zaskoczenie – mój ulubiony element. Jedna Pani była tak zaskoczona, że trochę za mocno na starcie przycisnęła pedał gazu… (śmiech), a potem już wspólne śpiewanie. Super sprawa!” - mówiła Margaret po całej akcji - "Koncerty akustyczne mają to do siebie, że są bardzo intymne. W samochodzie było jeszcze bardziej kameralnie. Udało nam się nawet zachęcić do śpiewania samych testujących, a chyba o to chodziło” - dodała piosenkarka.

Skąd w ogóle pomysł zaangażowania Margaret do promocji nowego Nissana Micra? Jedną z najciekawszych opcji w nowym maluchu Japończyków jest bez wątpienia system nagłośnienia Bose Personal. Jak zapewnia producent, dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i sześciu głośnikom o znakomitych parametrach zapewnia on poczucie zanurzenia w dźwięku 360°. W skład systemu wchodzą między innymi dwa BOSE UltraNearfield wbudowane w zagłówek fotela kierowcy.

Zobacz także: Sprawdziliśmy nowego Forda Fiesta. "Po prostu chce się jeździć!"

Nissan MicraNissan Micra fot. Nissan

Brzmi to groźnie i skomplikowanie, ale mieliśmy już okazję przetestować nową Micrę i audio Bose naprawdę zapewnia kierowcy bardzo przyjemny dźwięk. Pod tym względem Nissan Micra wyrasta na jednego z liderów segmentu. W klasie miejskich aut pod względem nagłośnienia robi się coraz ciekawiej. Nissan współpracuje z Bose, ale na rynku znajdziemy też np. Forda Fiestę z audio Bang & Olufsen czy Volkswagena Polo z systemem Beats.

 

Po ostatnich obniżkach cennik nowego Nissana Micra otwiera 43 990 zł za wersję wyposażenia Visia z litrowym silnikiem benzynowym o mocy 71 KM. Jednak większość kierowców i tak zainteresuje się dopiero kosztującą 48 490 zł wersją Visia+, gdzie w standardzie mamy już radio MP3, gniazdko USB, łączność Bluetooth oraz klimatyzację manualną. Micra Visia+ z turbosilnikiem 0,9 (90 KM) kosztuje aktualnie 50 490 zł.

Zobacz także: Nissan Micra | Pierwsza jazda | Japońska rewolucja

Jeżeli interesuje Was wersja wyposażenia Bose Personal Edition, którą jeździła Margaret, to musicie przygotować minimum 65 690 zł. Oprócz 6-głośnikowego systemu audio Bose w standardzie jest tu m.in.: pakiet personalizacji wnętrza w kolorze Pomarańczowy Energy, automatyczna klimatyzacja, tylna kamera ułatwiająca parkowanie+ tylne czujniki parkowania, unikatowa naklejka BOSE, 7-calowy ekran dotykowy, łączność ze smartfonem czy wyświetlacz TFT pomiędzy zegarami.

Czy podoba Ci się nowy Nissan Micra?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.