Seat Alhambra | Specjalna edycja na 20. urodziny

Seat Alhambra kończy 20 lat. Z okazji okrągłej rocznicy Seat przygotował specjalną edycję minivana

Seat Leon | Prezentacja modelu

Ostatnie tygodnie w Seacie były zdominowane przez pierwszego SUV-a marki, model Ateca, ale Hiszpanie nie mogli przejść obojętnie obok drugiego ważnego wydarzenia. Swoje dwudzieste urodziny obchodzi właśnie model Alhambra i Seat postanowił uczcić je edycją specjalną 20th Anniversary Edition.

Zmiany nie są duże. Z zewnątrz jubileuszową Alhambrę rozpoznamy po wyjątkowym czerwonym lakierze Romance Red, 17-calowych felgach, przyciemnianych szybach, dużym panoramicznym dachu, ksenonowych reflektorach, czarnych lusterkach oraz delikatnych czarnych akcentach. Nie mogło też zabraknąć okolicznościowej plakietki na słupku C.

W środku również znajdziemy oznaczenia edycji specjalnej - wyszyte na wygodnych fotelach i wyrzeźbione w aluminiowych nakładkach na progach. W kabinie ciemną tapicerkę zdobią delikatnie kontrastujące przeszycia. Seat chwali się funkcją masażu w przednich fotelach, systemem bezkluczykowego dostępu do auta, wbudowaną nawigacją, łącznością Full Link czy możliwością otworzenia bagażnika przesuwając stopę przy specjalnym czujniki. Alhambra została wyposażona także w zestaw systemów bezpieczeństwa i asystentów kierowcy. Przykładowo, to system rozpoznawania znaków oraz ostrzegania o pojazdach w martwym polu.

Seat jeszcze nie podał do ilu sztuk będzie ograniczona edycja specjalna ani ile dokładnie Alhambra będzie kosztować.

ZOBACZ TAKŻE:

Seat Ateca | Tak wygląda SUV Seata

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.