Chrysler PT Cruiser w wersji pickup | Aż oczy bolą

Ludzka pomysłowość i kreatywność nie zna granic. Co powiecie na PT Cruisera w wersji pickup? Taki projekt powstał w Bułgarii i stoi za nim Carbon Motors

Odcinkowy pomiar prędkości już ruszył

Ostatni Chrysler PT Cruiser zjechał z linii produkcyjnych w 2010 roku. Mimo że od tego czasu minęło już pięć lat, to retro dziwoląg wciąż ma grono oddanych fanów. To jeden z tych motoryzacyjnych projektów, które się albo kocha, albo nienawidzi - oryginalny Chrysler od samego początku miał zagorzałych krytyków i mnóstwo prężnie działających fanklubów. Jednak takiego projektu na bazie PT Cruisera chyba mało kto się spodziewał... Szalony pickup powstał na indywidualne zamówienie w Bułgarii.

Carbon Motors zafundowało PT Cruiserowi bardzo agresywny body kit. Wyraźnie poszerzono zderzaki, przemodelowano grill, wstrzyknięto sterydy w nadkola i zamontowano mało subtelne progi. Niesamowitego charakteru pickupowi nadają oryginalne felgi oraz malowanie-kamuflaż. Zwariowane zmiany nie ominęły również wnętrza.

Używany Chrysler PT Cruiser już od...

Bułgarzy skupili się tylko na wyglądzie i wnętrzu PT Cruisera, o zmianach w jednostce napędowej nic nie wspominano. Nie wiemy nawet jaki silnik znalazł się na pokładzie PT Cruisera pickupa.

ZOBACZ TAKŻE:

Alfa Romeo Giulia | Nowe zdjęcia

Alfa Romeo GiuliaAlfa Romeo Giulia fot. Alfa Romeo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.