Salon Los Angeles 2015 | Alfa Romeo Giulia | Nowe zdjęcia

Najbardziej wyczekiwana premiera z Włoch? Bez wątpienia Alfa Romeo Giulia! Podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles Alfa Romeo pokazała kolejne zdjęcia Giulii... Szykuje się premiera jednego z najpiękniejszych samochodów ostatnich lat
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio  Alfa Romeo Giulia bije rekordy

Kiedy Giulia pojawi się na naszych drogach? Według pierwszych planów włoskiej marki miał to być jeszcze rok 2015. Jednak ostatnio z Alfy Romeo napłynęły niepokojące informacje, że "końcówka roku 2015" zamienia się w "pierwszą połowę 2016 roku". Podobne opóźnienie (o około 6 miesięcy) miałoby dotknąć także spodziewanego SUV-a Alfy. Jednak na razie nie usłyszeliśmy żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Za to Alfa Romeo konsekwentnie podgrzewa atmosferę przed premierą i przekonuje nas, że jest na co czekać. Najpierw zapoznaliśmy się z topową wersją Quadrifoglio Verde, której sercem jest trzylitrowa "V-szóstka" Twin Turbo opracowana przez Ferrari (510 KM i 600 Nm). Później Alfa pochwaliła się znakomitym czasem Giulii QV na Nurburgringu - rekordowy przejazd sedana i konkurencyjne BMW M pobite o 14 sekund. Ostatnio wyciekła lista mniej wyczynowych silników... Teraz, podczas Salonu Los Angeles 2015, Włosi postanowili zaprezentować piękną Giulię Amerykanom. Do zdjęć samochód pozuje w wyjściowym garniturze Quadrifoglio Verde.

Używana Alfa Romeo 159 - ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Trzymamy rękę na pulsie i jak tylko pojawią się pierwsze oficjalne informacje (ceny, silniki, wyposażenie, data wejścia do polskich salonów) to od razu Was o tym poinformujemy. Na razie możemy nacieszyć oczy tym przepięknym autem.

ZOBACZ TAKŻE:

PRZECIEK | POZNALIŚMY SILNIKI ALFY ROMEO GIULIA?

Alfa Romeo Giulia

Zdjęcie TOMTOM RIDER 400 Europa Zdjęcie Jazda za kierownicą Ferrari F458 Italia - Tor Poznań Zdjęcie Jazda za kierownicą Ferrari F458 Italia - Tor kartingowy Poznań
TOMTOM RIDER 400 Europa Jazda za kierownicą Ferrari... Jazda za kierownicą Ferrari...
Porównaj ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info