Dodge Challenger i Charger | Nowe, wyjątkowe lakiery

Dwa muscle cary od Dodge'a robią prawdziwą furorę na rynku, zwłaszcza w ekstremalnej wersji Hellcat. Teraz amerykańska marka dodała do palety lakierów zupełnie nowe kolory. NAjwiększe wrażenie robi kultowy fiolet Plum Crazy

Najlepszy sportowy samochód z USA

Dodge nie zwalnia tempa. Nowe wcielenia dwóch muscle carów, Chargera i Challengera, biją wszelkie rekordy sprzedaży. Ostatnio okazało się, że popyt na najmocniejsze wersje Hellcat jest tak duży, że Dodge musiał anulować resztę zamówień z 2015 i przenieść je na przyszły rok, podwajając produkcję w swoich fabrykach.

Teraz Amerykanie postanowili dodać do oferty nowe kolory lakierów z inspirowanej historią marki serii Heritage Hues (z angielskiego "heritage" to dziedzictwo, a "hue" barwa). Główna i najgłośniejsza nowość to fioletowy kolor Plum Crazy. Charakterystyczny fiolet pojawił się po raz pierwszy w 1970 i według Dodge'a jest kolorem, o który klienci pytają najczęściej. Lakier Plum Crazy można zamówić do końca 2015 roku.

Paleta Heritage Hues nie ogranicza się tylko do fioletowego. Liczy w sumie około 20 kolorów, w tym: Top Banana, Sublime, B5 Blue czy Green with Envy. Limonka, banan, niebieski, miedziany, zielony... Każdy znajdzie coś dla siebie. Nowe barwy można zamówić dla wszystkich wersji Chargera i Challengera (oczywiście także w Hellcatach), nie licząc bazowego Challengera SXT.

ZOBACZ TAKŻE:

Dodge Challenger SRT Hellcat | Osiągi

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.