Brytyjskie media: Top Gear będzie miał nowych prowadzących!

Brytyjskie media informują o nowych prowadzących Top Gear. Prawdopodobnie stworzą oni nowe trio, które zastąpi Clarksona, Hammonda i May'a.

BBC zwolniło Clarksona | Koniec Top Gear w obecnej formie

Wydaje się, że słynnej trójki BBC nie da się zastąpić, ale producent programu nie ustaje w staraniach stworzenia nowego teamu. Według najnowszych informacji, które miały ujrzeć światło dzienne w trakcie rozmowy między byłym producentem Top Gear, Andy Wilmanem, a piosenkarzem oraz motoryzacyjnym maniakiem Jay Kay'em, nowy skład producentów stworzy kobieta i dwóch mężczyzn. Mają być to modelka Jodie Kidd, motocyklista Guy Martin i dziennikarz Philip Glenister.

36-letnia, była modelka, Jodie Kidd znana jest fanom motoryzacji z prowadzenia programu o klasycznych samochodach - "The Classic Car Show". Guy Martin to legenda wyścigów motocyklowych na słynnej trasie TT Isle of Man. Poza tym prowadzi on już program telewizyjny "Speed with Guy Martin". Ostatni z nowej trójki to były prezenter programu "Życie na Marsie" i "For The Love of Cars". Razem przed kamerą na planie nowych odcinków Top Gear mają stanąć na początku przyszłego roku.

Jeżeli informacje o powrocie programu z nowymi prowadzącymi potwierdzą się, fala krytyki wiernych fanów Top Gear, jaka spłynie na program, może osiągnąć olbrzymie rozmiary, bowiem wierni telewidzowie już negatywnie komentują proponowane zmiany na forach i w komentarzach pod brytyjskimi publikacjami.

Nie wiadomo jakie plany mają byli prowadzący, ale sądząc po ostatnim filmie Richarda Hammonda, opublikowanym na kanale "Richard Hammmond się nudzi", chłopaki mają sporo wolnego czasu...

Zobacz wideo
 

ZOBACZ TAKŻE:

Top Gear: Ambitne porażki | The Best of Top Gear

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.