Archiwalne odcinki Top Gear na antenie BBC Brit | Galeria

O zamieszaniu wokół Top Gear napisano już aż za dużo... Dzisiaj nie będziemy wracać do afery z Clarksonem. Za to uprzejmie donosimy, że BBC Brit zaczyna emisję archiwalnych odcinków kultowego show. Z tej okazji mamy dla Was wspominkową galerię z najciekawszymi pomysłami trójki prowadzących!

Cała afera Clarksona

Dostępna w Polsce stacja BBC Brit wystartowała z emisją archiwalnych sezonów Top Gear. Wszystkich z ulubionymi prezenterami - Clarksonem, Hammondem i Mayem.

Sam Top Gear ma już niemal czterdziestoletnią historię. Pierwszy tradycyjny program motoryzacyjny o tej nazwie pojawił się w BBC Midlands już w 1977 roku. My znamy ten program w odmienionym kształcie, jaki zaproponowali prowadzący w 2002 roku. Powstało przeszło 170 odcinków, a seria stała się najpopularniejszym show telewizyjnym na świecie i wywalczyła dla siebie miejsce w księdze rekordów Guinnessa. Widownia szacowana jest na 350 milionów, na Facebooku liczba fanów dobiła do 22 milionów, a pokazy Top Gear Live odbyły się w 26 krajach (w Warszawie na Stadion Narodowy przyszło aż 58 tysięcy fanów). Szkoda żegnać taką legendę...

Z okazji powrotu starych odcinków na telewizyjną antenę przygotowaliśmy dla Was specjalną okolicznościową galerię. Znajdziecie w niej wszystkie najlepsze pomysły Clarksona, Hammonda i Maya: najmniejszy samochód świata, amfibie zbudowane ze zwykłych aut, przyczepa kempingowa jako sterowiec, masa dziwnych czapek, samochód-rakieta kosmiczna czy sportowy pociąg (oczywiście na bazie auta) i wiele, wiele innych. Prawdziwy wspomnień czar!

Książki Clarksona dostępne na Publio.pl >>

ZOBACZ TAKŻE:

Top Gear: Ambitne porażki | The Best of Top Gear

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.