Mazda CX-5 2015 | Znamy polskie ceny

Ofensywa Mazdy trwa w najlepsze. Po prezentacji nowych modeli MX-5 i CX-3 oraz modernizacji "szóstki", przyszła pora na zmiany w SUV-ie CX-5

Nowa Mazda 2 sedan | Mała "trójka"

Mazda CX-5, wprowadzona do sprzedaży w 2012 roku, to pierwszy model marki z Hiroszimy, w którym w pełni zastosowano technologie SKYACTIV i motyw stylizacji KODO. Kompaktowy SUV został dobrze przyjęty przez rynek, teraz ma być jeszcze lepiej.

Co się zmieniło? Wraz z nowym rokiem produkcji gama tego modelu poszerzy się o kolejny silnik benzynowy SKYACTIV-G o pojemności 2,5 litra i mocy 192 KM, połączony z 6-biegową automatyczną przekładnią. Ponadto, poza delikatnym retuszem nadwozia i kokpitu, w ofercie pojawi się też szereg nowości w wyposażeniu.

Najważniejsze z nich to: diodowe światła do jazdy dziennej (LED), funkcja świateł Leaving / Coming Home, multimedialny system łączności i rozrywki MZD Connect, aktywny tempomat (dostępny z silnikami 2.2 SKY-D 175KM oraz 2.5 SKY-G 192KM), ogranicznik prędkości (LIM), przednie reflektory i światła przeciwmgielne LED, system wspomagający hamowanie SCBS (aktywny również przy jeździe tyłem), układ inteligentnych świateł drogowych o selektywnym obszarze oświetlania (AHBC), system wspomagający utrzymanie pojazdu w wybranym pasie ruchu (LKA) i system wykrywający znużenie kierowcy (Driver Alert). W końcu dostępne będzie polskojęzyczne menu systemu multimedialnego.

Mazda CX-5 2015 - cennikMazda CX-5 2015 - cennik Mazda CX-5 2015 - cennik

Mazda CX-5 2015 - cennikMazda CX-5 2015 - cennik Mazda CX-5 2015 - cennik

ZOBACZ TAKŻE:

Mazda 6 po faceliftingu | Nowości i polskie ceny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.