Koniec jazdy Clarksona?

Jeremy Clarkson i Richard Hammond - dwaj współprowadzący program motoryzacyjny TopGear znani są z szybkiej jazdy. Ostatnia dość szybko zakończyła się we Francji

Obaj dziennikarze kręcili we Francji sceny do najnowszego produkcji TopGear przygotowywanej na świąteczne DVD pt.: "The Perfect Road Trip". Perfekcyjnie niestety się nie zakończyła. Brytyjczycy zostali złapani przez francuską policję za przekroczenie prędkości. 140 km/h na fragmencie drogi gdzie dozwolona była jazda 90 km/h.

Clarkson został zatrzymany za kierownicą Aston Martina Vanquish, a Hammond najnowszego Porsche 911 GT3. Policjanci  na miejscu wręczyli Brytyjczykom mandaty i zakaz jazdy ze skutkiem natychmiastowym.

Jeremy wspomniał o całej przygodzie w jednym ze swoich artykułów w The Sun, gdzie przestrzegł wszystkich przed przekraczaniem prędkości we Francji.

"Jeżeli chcecie przekraczać prędkość, bądźcie pewni, że nie jesteście we Francji. Miejsce na uwadze co może wydarzyć się potem. Mandat to było jedyne co zotało w naszych portfelach. Zostaliśmy bez grosza. I zabrali nam jeszcze prawa jazdy. Bez dyskusji. Bez niczego."

Jedynym pocieszeniem może być fakt, ze informacja ta jest dodatkową promocją wchodzącego na rynek DVD.

Zobacz zapowiedź nowego DVD | Wideo

Tak TopGear oszukał policję w USA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.