Nowa Skoda Superb Laurin&Klement. Po tych elementach rozpoznasz topowe wydanie

Wraz z wprowadzeniem czwartej generacji Skody Superb, na czele gamy ponownie stanęła wersja Laurin&Klement. W tej odmianie wyposażenie jest najbogatsze. Po czym dokładnie rozpoznać topowego Superba?

Nowa Skoda Superb w najbogatszej wersji Laurin&Klement występuje zarówno z nadwoziem liftback, jak i kombi, a także można ją łączyć z dowolnym dostępnym układem napędowym. L&K w wyglądzie zewnętrznym wyróżnia się detalami stylizacyjnymi w kolorze Uniqe Dark Chrome. Mowa tu o obramowaniu osłony chłodnicy, wykończeniu przedniego zderzaka i tylnego dyfuzora oraz napisie SKODA na klapie kufra. Relingi dachowe w wersji Combi mają dedykowane srebrne wykończenie. Więcej o nowych samochodach piszemy na Gazeta.pl.

Bogaty standard wyposażenia

Standardem wyposażenia są emblematy L&K na przednich błotnikach, a także 18–calowe felgi ze stopów lekkich Belatrix polerowane w kolorze antracytowym. Obręcze 19-calowe to opcja. Reflektory LED Matrix, tylne światła LED z animowanymi kierunkowskazami i elektrycznie sterowana klapa bagażnika również stanowią część rozbudowanej specyfikacji standardowej. Aktywne zawieszenie uzbrojone w system DCC Plus i progresywny układ kierowniczy to rozwiązania umożliwiające sportową lub komfortową jazdę.

Skoda Superb Laurin&Klement - czwarta generacjaSkoda Superb Laurin&Klement - czwarta generacja Fot. Skoda

Skóra czarna lub w kolorze koniaku

Wnętrze wykończone zostało pakietem o nazwie L&K Suite Design Selection. Standardem jest tapicerka wykonana z połączenia perforowanej czarnej skóry i skóry ekologicznej (skóra w kolorze koniaku to opcja). Na zagłówkach wytłoczono napisy Laurin&Klement. Fotele Ergo są podgrzewane i wentylowane – wyposażone w pamięć ustawień foteli, w tym funkcję Smart Comfort Entry oraz funkcję masażu z dziesięcioma pneumatycznie sterowanymi poduszkami powietrznymi.

Deskę rozdzielczą i panele drzwi zdobią dekoracyjne wykończenia o nazwie Softtouch Kida, uzupełnione listwami w kolorze Unique Dark Chrome i nastrojowym oświetleniem. Panele drzwi, podobnie jak górna część tablicy rozdzielczej, pokryte są ekologiczną skórą w kolorze tapicerki siedzeń z podwójnymi szwami w kolorze szarym lub koniakowym (w zależności od wybranego wariantu). W standardzie znajduje się także przesuwany tylny środkowy podłokietnik. O doskonałą akustykę dba system dźwiękowy Canton z 14 głośnikami. W materiale wykorzystano zdjęcia producenta.

Zobacz wideo Policja kupiła 100 radiowozów oznakowanych nowym standardem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.