Bo zajawkę najfajniej jest mieć w grupie! Na Ducati Scrambler Yellow Day będą motocykle, grill i film

Fajnie jest mieć hobby. Jest jeszcze lepiej, jeśli to hobby jest nietuzinkowe i dostarcza niemałej radości. A jeszcze fajniej jest móc tę pasję dzielić z równie zakręconymi ludźmi. Dlatego Ducati postanowiło zrzeszyć właścicieli Scramblerów podczas Scrambler Yellow Day.

Ducati Scrambler Yellow Day to impreza dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Cafc Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style. W jednym miejscu spotkają się fani motocykli, które "mogą, ale nie muszą", które dają wolność i swobodę, a przy tym potrafią dojechać w naprawdę odległe zakamarki bezdroży.

Niech żyje zabawa

Scrambler Yellow Day odbędzie się w Warszawie w sobotę 14 sierpnia. Uczestnicy wybiorą się też za miasto, by zaznać odrobiny offroadu. Na zamkniętym torze chętni będą mogli sprawdzić offroadowe zdolności swoich maszyn pod okiem instruktorów. Po wszystkim - wspólna grillowa kolacja i motocyklowy seans filmowy. Osoby przyjeżdżające z daleka będą mogły zostawić motocykle na terenie obiektu Drive-Position.

Ducati Monster 937 cm3 (2021)Moto na moto: Ducati Monster - kociołek Panoramixa na bazie espresso

W imprezie Ducati Scrambler Yellow Day można wziąć udział na dwa sposoby: dołączyć bezpłatnie albo za 250 zł otrzymać pakiet gadżetów i dostęp wszystkich atrakcji. W wariancie rozszerzonym uczestnicy otrzymają w cenie obiad, koszulkę, a także możliwość wzięcia udziału w Scrambler Cup, czyli rywalizacji na torze kartingowym. Kierowcy z trzema najlepszymi czasami okrążeń dostaną pamiątkowe puchary i nagrody ufundowane przez Ducati Polska.

Ducati ScramblerDucati Scrambler Ducati Polska

Harmonogram:

  • 11:00 Wyjazd spod salonu Ducati Liberty Motors Piaseczno (ul. Puławska 44D, Piaseczno)
  • 11:00 - 14:00 Przejazd wyznaczoną trasą w kolumnach
  • 14:00 - 15:00 Obiad E Sport Spot w Elektrowni Powiśle (ul. Dobra 42D, Warszawa)
  • 16:30 - 18:00 Ćwiczenia offroadowe na torze Drive-Position (ul. Graniczna 15, Sękocin Stary)
  • 18:00 - 19:30 Scrambler Cup – puchar gokartowy z nagrodami
  • 19:30 - 22:00 Kolacja grillowa i kino letnie

Ducati Scrambler 800 NightshiftMoto na moto: Ducati Scrambler 800 Nightshift - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style. Liczba miejsc jest ograniczona. Na Facebooku Ducati Polska znajdziecie szczegóły dotyczące rejestracji.

Więcej o: