Prezenty ostatniej szansy. Ucieszą każdego kierowcę i nie zrujnują budżetu

Święta za pasem, a wy ciągle nie macie kompletu prezentów? Jeśli osoba, która ma zostać obdarowana, jeździ samochodem, łatwo rozwiązać ten problem. Oto praktyczne podarki, z których ucieszy się każdy kierowca. W dodatku żaden nie kosztuje więcej niż 140 zł.

Transmiter FM Bluetooth Baseus S-09 Pro

Urządzenie Baseusa pełni równocześnie kilka funkcji. Przede wszystkim pozwala odtwarzać muzykę z ulubionego źródła w każdym aucie, pod warunkiem że ma radio. Wbudowany transmiter FM nadaje ją na wybranej częstotliwości fal radiowych. Jakość nie jest wysoka, ale osobom, które są przyzwyczajone do słuchania radia, to nie będzie przeszkadzać. Źródłem może być dowolne urządzenie z funkcją Bluetooth (np. smartfon) albo pendrive, który można włożyć do wbudowanego gniazdka USB-A. Oprócz niego są jeszcze dwa inne porty USB-A i USB-C, które mogą służyć do ładowania elektroniki z mocą do 18 W. Dzięki wbudowanym mikrofonom małe urządzenie po włożeniu w port zapalniczki dodatkowo pełni rolę zestawu głośnomówiącego do telefonu z wygodnym przyciskiem do obsługi połączeń.

Cena: 99,90 zł

Latarka OSRAM LEDinspect FLEXIBLE HEAD TORCHLatarka OSRAM LEDinspect FLEXIBLE HEAD TORCH fot. OSRAM

Latarka OSRAM LEDinspect FLEXIBLE HEAD TORCH

Latarka przydaje się każdemu, zwłaszcza kierowcy i szczególnie zimą. Latarka czołowa jest idealna do pracy przy aucie po zmroku, bo można jej używać i jednocześnie mieć wolne ręce. Dlatego czołówka OSRAM z serii LEDinspect będzie znakomitym prezentem. Producent zapewnia, że jest lekka (62 g) i elastyczna, dzięki czemu po założeniu niemal nie czuć jej na głowie. Jasna dioda umieszczona w podłużnej mlecznobiałej obudowie zapewnia rozproszone światło o szerokim kącie. Jego moc wynosi od 50 do 115 lumenów. Latarka rozładuje się dopiero po 4,5-5,5 godz., a wtedy można ją ponownie naładować w 1,5 godz., używając złącza Micro USB.

Cena: 139 zł

Szczypce KNIPEX Cobra XSSzczypce KNIPEX Cobra XS fot. Knipex

Szczypce Knipex Cobra XS

Jeśli myślicie, że to zabawka, zaczekajcie z opinią, aż zaczniecie ich używać. Szczypce Cobra XS słynnej niemieckiej firmy Knipex mają tylko 10 cm długości i ważą 62 g, ale są bardzo funkcjonalnym narzędziem. Zostały wykonane ze stali z zębami hartowanymi do 60 HRC. Teoretycznie to szczypce nastawne do rur, ale w rzeczywistości można nimi odkręcić niemal każdą śrubę (do 24 mm) i używać jak kombinerek. Dzięki zmyślnemu projektowi i 11 możliwych pozycjach ustawienia główki zapewniają zakres chwytu do 28 mm, a dodatkowo same zaciskają się na chwytanym przedmiocie. A teraz najlepsze: możesz je schować w kieszeni, a nawet w portfelu i zawsze mieć pod ręką.

Cena: ok. 100 zł

Scyzoryk Victorinox TinkerScyzoryk Victorinox Tinker fot. Victorinox

Scyzoryk Victorinox Tinker

Wielofunkcyjne scyzoryki Victorinoksa to legenda i klasyka, a model Tinker (pol. majsterkować) w klasycznym rozmiarze 91 mm jest idealny dla kierowców. Został wyposażony w klasyczne narzędzia: dwa ostrza, otwieracze do kapsli i puszek, dwa płaskie śrubokręty i szydło/rozwiertak/szpikulec. Oprócz tego ma gwiazdkowy śrubokręt, który może przydać się w aucie nie raz, nie tylko w czasie naprawy. Poza tym posłuży wiele lat, bo jak wszystkie produkty szwajcarskiej firmy, jest bardzo wysokiej jakości. Na koniec ciekawostka: niemal każdy prezent z niniejszej listy waży tyle samo. Masa własna Victorinoksa Tinkera to również tylko 62 g, więc prawie go nie poczujesz w kieszeni.

Cena: 130 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.