Lexus LM, czyli czym zastąpić prywatny odrzutowiec?

Lexus LM to samochód stworzony do wożenia ludzi w najwyższym komforcie. W projektowaniu wnętrza wzięli udział spece od konstruowania wnętrz w prywatnych odrzutowcach. Co z tego wyszło?

Jeżeli macie masę pieniędzy i potrzebujecie samochodu, który zapewni wam komfort podróżowania spotykany w prywatnych odrzutowcach, nie musicie kupować luksusowej limuzyny. Lexus przyszykował dla was alternatywę.

Jak informuje producent, model LM jest oferowany z dwoma rodzajami kabiny - siedmio i czteromiescową. W obu wersjach auto ma 513 cm długości, 189 cm szerokości i 194,5 cm wysokości. Rozstaw osi wynosi aż 300 cm.

Lexus LM - powstał w myślą o wożeniu ludzi, nie arbuzów

Nie myślcie sobie, że ten samochód to zaadaptowany na pasażerski, model samochodu dostawczego. Lexus "daje głowę", że to auto zostało skonstruowane od początku jako pojazd mający wozić ludzi w najwyższym komforcie.

W trakcie prac nad pojazdem konsultowano się m.in. z najzamożniejszymi klientami oraz z producentami prywatnych odrzutowców. To wszystko po to, by stworzyć wnętrze spełniające najwyższe wymagania. A co z tego wyszło, zobaczycie w poniższym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.