Tańsze Chevrolety, optymalne VW

Lato może niezbyt gorące, ale rozpoczęło się już na dobre. W związku z tym ruch w salonach znaczącą się zmniejszył. Aby temu przeciwdziałać Chevrolet obniżył znacząco ceny dwóch modeli, a Volkswagen nęci specjalnym wyposażeniem

Jeśli ktoś zamierzał kupić Sparka, ale dotąd tego nie zrobił powinien być zadowolony. Od 7 lipca najmniejszego Chevroleta można kupić aż o 4 800 zł taniej. Cena wersji Base zaczyna się teraz od 26 990 zł. Niestety poza 6 poduszkami powietrznymi nie oferuje ona zbyt wiele. Ale za 29 990 zł możemy kupić wersję Base+ z radioodtwarzaczem z USB i Aux-in i elektrycznie opuszczanymi szybami z przodu. Spark LS z klimą jest wyceniony na 32 890 zł, a LS+ z pełną elektryką, komputerem pokładowym i 14" kołami na 34 090 zł.

W związku z debiutem zupełnie nowego modelu Aveo Chevrolet obniżył ceny poprzedniej generacji. Cena trzy- i pięciodrzwiowego Aveo hatchback została obniżona o 5 000 zł, a czterodrzwiowego sedana o 4 500 zł. Aveo można więc kupić już od 28 890 zł.

Nowy Chevrolet Aveo | Pierwsza jazda

Volkswagen zaprezentował modele Golf i Jetta w wersji Optimum. Obydwa mają bogate wyposażone i korzystną cenę.

Golf Optimum wyposażony jest w ESP, ABS, ASR i MSR z asystentem podjazdu, klimatyzację Climatic, podgrzewane fotele przednie oraz system radiowy z odtwarzaczem CD, mp3 i 8 głośnikami. Golf Optimum ma siedem poduszek powietrznych oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu, z funkcją wizualizacji na ekranie radia. W standardowym wyposażeniu dostępny jest też komputer pokładowy, autoalarm, spryskiwacze reflektorów i automatycznie obniżane, przy włączonym biegu wstecznym lusterko zewnętrzne po stronie pasażera.

Jetta w tej wersji posiada sześć poduszek powietrznych, systemy ESP, ASR, ABS, MSR z asystentem podjazdu oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu, z funkcją wizualizacji na ekranie radia. W Jetta Optimum wyposażona jest w także w klimatyzację Climatic, podgrzewane fotele, komputer pokładowy, system radiowy z odtwarzaczem CD, mp3 i 8 głośnikami, spryskiwacze reflektorów i automatycznie obniżane przy włączonym biegu wstecznym lusterko zewnętrzne po stronie pasażera, a także autoalarm.

VW Golf Optimum kosztuje od 28 740 zł z kredytem 50/50 0%. VW Jettę z kredytem 50/50 0% można mieć już za 33 690 zł.

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Wybierz najlepszą generację Chevroleta Camaro

Honda CR-Z jeszcze bardziej zadziorna

Chevrolet Aveo - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.