Tata Indica Vista od 29 950 zł

Następca wysłużonej Indiki pierwszej generacji pojawił się w polskich salonach marki Tata. Podstawowa wersja została wyceniona na 29 950 zł

Wszystko o samochodach TATA znajdziesz na: PARKING.MOTO.PL

Pierwsza generacja Taty Indica została zaprezentowana w 1998 roku. Był to pierwszy osobowy samochód samodzielnie skonstruowany przez koncern Tata. Samochód okazał się dużym sukcesem, jednak głównie w Indiach. Do Polski trafił dopiero w połowie 2008 roku już jako mocno przestarzała konstrukcja. W tym samym czasie w Indiach zaprezentowano następcę tego modelu nazwanego Indica Vista. Samochód choć w założeniu dużo nowocześniejszy nie był od razu gotowy do podboju rynków zagranicznych. Nad Wisłę trafia w dwa lata po swoim światowym debiucie.

Pod maską może pracować jeden z dwóch silników. Pierwszy to benzynowy 1.4 Safire o mocy 75 KM, drugi to oszczędny, wykorzystujący technologię Common Rail, wysokoprężny silnik 1.2 o takiej samej mocy. Obie jednostki zostały przygotowane we współpracy z koncernem Fiata.

TATA Indica Vista oferowana jest z 3-letnią gwarancją producenta z limitem 100 000 km oraz pakietem 24h Road Assistance obejmującym trzy lata eksploatacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Droga przejażdżka Lexusem LFA - ZOBACZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.